Підготовча програма з дизайну та мистецтв у King’s Colleges Oxford (Велика Британія)

Міжнародний коледж King’s Colleges Oxford відкрив набір на підготовчу програму Art Foundation для тих, хто збирається здобути вищу освіту за кордоном в сфері дизайну і мистецтва

Підготовча програма з дизайну та мистецтв у King’s Colleges Oxford (Велика Британія)

King’s Colleges Oxford почав свою історію у 1986 році. Зараз тут навчаються студенти із 79 країн світу. Коледж знаходиться в славетному студентському місті – Оксфорд, у тихому районі в 10 хвилинах їзди від центру міста.

Гордістю коледжу є студія мистецтв, спеціально обладнана для навчання моделюванню та малюванню. Студенти проводять тут більшість часу – на уроках і після них, готуючись до занять та створюючи власні творчі проекти. У школі більшість кімнат обладнані інтерактивними дошками. У коледжі є бібліотека, мультимедійний центр, кафетерій та внутрішній дворик. Магазини, ресторани, спортивний центр та басейн – все знаходиться поруч з коледжем.

Коледж пропонує насичений навчальний курс для творчих та артистичних студентів - програму Art Foundation. Це підготовчий курс для тих, хто збирається вступити до університету та продовжити навчання у сфері дизайну та мистецтв.

Протягом перших 8 тижнів навчання на програмі студенти отримують базові знання для навчання за британською системою. Під час наступного навчання студенти вивчають живопис, змішану техніку, техніку друку, набувають навички роботи у 2D та 3D, вивчають процес дизайну, а також виконують дизайнерські роботи, готують портфоліо, отримують академічні навички, необхідні для успішного навчання у Великій Британії на програмах бакалавріату.

Обов’язковою складовою програми Art Foundation є вивчення загальної англійської, підготовка до екзамену IELTS, удосконалення академічних, дослідницьких та аналітичних здібностей, навичок проведення презентацій.

В залежності від обраної спеціальності, студенти вибирають один з предметів: 3D дизайн, графічна комунікація, дизайн одягу, дизайн інтер’єру, образотворче мистецтво тощо. Наприкінці навчання студенти пишуть заключний проект, що має бути презентований на спеціально організованій випускній виставці.

У класах навчається від 6 до 10 студентів, таким чином забезпечується індивідуальний підхід до кожного.

Випускники програми Art Foundation успішно вступають до таких університетів, як Університет Едінбургу, Університет Ланкастера, Університет Голдсміт, Університет Брайтона на спеціальності: дизайн одягу, графічний дизайн, ілюстрації, реклама, дизайн інтер'єру, мистецтво інсталяцій, скульптура, ландшафтний дизайн, дизайн ювелірних прикрас тощо. Зазначені університети у 2011 році увійшли в двадцятку кращих вищих навчальних закладів за спеціальністю “Мистецтво та дизайн” згідно з рейтингом видання The Gurdian.

Студенти коледжу проживають у приймаючих сім’ях або в студентській резиденції. Тривалість програми – 1 рік. Початок програми – вересень 2012 року. Вартість навчання - 13872 фунтів на рік. Вартість проживання - від 5100 фунтів на рік.

За більш докладною інформацією про навчання у King’s Colleges Oxford на підготовчій програмі Art Foundation звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05 чи пишіть на e-mail: uk@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
14.02.2012