Бакалаврські програми в Інституті дизайну (Польща)

Інститут дизайну в Познані готує творчих і сучасних спеціалістів у сферах промислового дизайну, дизайну інтер’єру та одягу, а також реклами

Бакалаврські програми в Інституті дизайну (Польща)

Інститут дизайну виокремився у незалежний навчальний заклад у 2011 році. До цього часу він існував як факультет у складі одного з кращих приватних навчальних закладів Польщі – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS).

В Інституті дизайну пропонуються тільки бакалаврські програми. Навчання на цих програмах триває 4 роки, навчання ведеться англійською та польською мовами. 50% часу присвячено роботі у студіях, творчих класах та з проектами. При цьому навчання спрямоване на отримання практики та досвіду, а теоретична частина курсу лаконічна та стисла.

Викладачі інституту  підтримують всебічний розвиток особистості та чутливість, розвивають у студентів творчі здібності. Вони заохочують творчий пошук для створення нових ідей, стратегій, речей і отримання безцінного досвіду.

Інститут володіє затишними лекторіями, художніми майстернями, фото- та відеостудіями, аудиторії обладнані новітнім програмним забезпеченням, технікою для кераміки та шиття.

Щомісяця 3-5 занять проводять представники компаній-партнерів навчального закладу у сфері моди та реклами.

Під час навчання студенти також беруть участь у майстер-класах з маркетингу продукту, розробки продукту, реклами, PR, управління проектами, фінансів тощо. Ці заняття націлені на підготовку студентів до стажувань і практики, що починається після другого року навчання. Усі заняття будуть проводитися досвідченими практиками.

Під час навчання в Інституті дизайну студент може пройти практику (2-3 тижні) і стажування (3-6 місяці). Практики проводяться з другого по четвертий рік навчання, стажування - з третього по четвертий рік навчання.

Абітурієнти мають можливість обрати один з 4 факультетів: комунікації у сфері дизайну (реклама та PR), дизайн одягу, дизайн інтер’єру, промисловий дизайн.

Вартість навчання на бакалаврській програмі в Інституті дизайну – 3000 євро на рік, що значно дешевше, ніж будь-де в Європі.

Для вступу в Інститут дизайну необхідно подати портфоліо та пройти співбесіду англійською мовою в київському офісі освітнього агентства А-пріорі.

Детальніше про вступ та навчання в Інституті дизайну ви можете дізнатись у менеджерів освітнього агентства А-пріорі. Е-mail: eu@a-priori.kiev.ua, телефон: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Більне про вищу освіту і навчання в Польші>>>

Освіта.ua
04.02.2013