Школа ювелірного дизайну Alchimia Jewellery School (Італія)

Alchimia Jewellery School разом з освітнім агентством "А-пріорі" запрошують українців навчатися на різноманітних програмах

Школа ювелірного дизайну Alchimia Jewellery School (Італія)

Alchimia Jewellery School - це школа сучасного ювелірного дизайну у Флоренції, розташована в Oltrarno, історичному ремісничому районі Флоренції. Філософія школи - надати студентам інноваційні лабораторії для польоту творчої думки, одночасно прищеплюючи глибоке розуміння традиційних методів ювеліра.

Студентів навчають таємницям роботи з дорогоцінними та напівдорогоцінними металами, камінням, шкірою, елітною деревиною.

Курси розраховані як для новачків, так і для професіоналів, оскільки студентам дають можливість вільно розвиватися, паралельно отримуючи гарні технічні навички.

Цей метод навчання, точно вивірений за останні дванадцять років і орієнтований на індивідуальний характер студентів, дав результати дуже високої якості і зробив школу Alchimia провідним центром підготовки ювелірів в Європі.

Тут викладають визнані митці. Так, з вересня 2010 року голландський художник Рудт Пітерс став головним викладачем і художнім керівником школи.

Школа пропонує декілька видів програм. Одна з них - це трирічна програма бакалаврату, для вступу на яку необхідні шкільний атестат, високий рівень володіння іноземною мовою, здібності до дизайну і, звичайно, бажання розвиватися. Ціна такої програми - 9400 євро на рік, включаючи всі матеріали для творчості.

Інтенсивний курс у школі ювелірного дизайну є хорошим рішенням для тих, хто обмежений у часі для досліджень і експериментів у галузі сучасних ювелірних виробів. Такий курс підбирається індивідуально і може тривати від 1 місяця до року.

Цікавою пропозицією для ювелірів-початківців або новачків у ювелірній галузі буде двотижневий літній курс ювелірної майстерності з відомими ювелірами. Вартість таких курсів 1450 євро, враховуючи всі витратні матеріали.

Студенти школи матимуть можливість стажуватися й виставляти свої роботи протягом всього навчання. До того ж всі випускники по закінченню школи запрошуються у кращі ювелірні дома ОАЕ, Італії, Швейцарії, Великобританії, Сінгапуру.

Більш детальну інформацію про навчання на програмах школи ювелірного дизайну Alchimia Jewellery School дізнавайтеся в менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
18.05.2011