Конкурс стипендій від інституту моди та дизайну IED

Istituto Europeo di Design надає 36 стипендій на навчання у вищих навчальних закладах Італії, Іспанії, Бразилії

Конкурс стипендій від інституту моди та дизайну IED

Навчання проводитимеся за спеціальностями: графічний дизайн, дизайн інтер’єру, дизайн одягу, промисловий дизайн, дизайн яхт та автомобілів, фотографія, дизайн ювелірних прикрас, 3D анімація та дизайн відеоігр, реклама та PR у світі моди.

В конкурсі на отримання стипендії приймають участь творчі работи (ескізи, фото, графіка, живопис з короткою письмовою розшифровкою ідеї) на тему "Ваша творча енергія": все, що вас надихає, що спонукає вас творити, що є вашою рушійною творчою силою.

Фіналісти отримають 9 повних стипендій, що покривають вартість першого року навчання, та часткові стипендії, які складатимуть 50% від вартості першого року навчання, а також знижку 3000 євро на подальше навчання.

Українські претенденти на отримання стипендії у віці 18-28 років мають право подавати апликації після закінчення першого року навчання у віщому навчальному закладі.

Заяви треба подати до 12:00, 10 травня 2011 року.

Детальніше про умови отримання стипендії та вимоги до робіт ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка:
Instituto Europeo di Design (IED) був заснований у 1966 році. IED – приватний навчальний заклад, філіали якого знаходяться у п’яти містах Італії та Іспанії: Мілані, Римі, Турині, Мадриді та Барселоні. IED пропонує освіту за трьома напрямками: дизайн, мода і образотворче мистецтво.

Освіта.ua
29.03.2011