Виставку "Освіта за кордоном" відвідає University of Nicosia
PR

University of Nicosia візьме участь у виставці "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві впродовж 13-15 листопада

Виставку "Освіта за кордоном" відвідає University of Nicosia

Відомий кіпрський University of Nicosia візьме участь у Міжнародній виставці "Освіта за кордоном", що відкривається 13 листопада у столичному Українському домі.

Протягом останніх років Кіпр має не тільки курортне призначення, а й успішно конкурує на освітньому ринку Європи. Цьому сприяють декілька чинників, зокрема, високий рівень освіти, що розвивалася за британським зразком. Окрім цього, Кіпр є одним з найбільш безпечних місць для проживання і навчання в Європі.

Якість освіти в університеті підтверджено спеціальною відзнакою Європейської Комісії: European Commission Diploma Supplement Label.

University of Nicosia пропонує 27 бакалаврських програм, 4 магістерські програми, а також програму докторантури. Популярними серед студентів є програми з архітектури, туристичного та готельного менеджменту, засобів масової інформації та MBA.

Для вступу до університету не вимагаються сертифікати IELTS або TOEFL, оскільки рівень володіння англійською визначається при проведенні внутрішнього тестування. За необхідності до основної програми навчання студента буде доданий курс англійської мови.

University of Nicosia також пропонує знижки на навчання, які можуть отримати всі студенти за результатами академічної успішності.

Випускники університету отримають диплом європейського зразка, що визнається в усіх європейських країнах, а також у США.

Докладніше про особливості здобуття освіти в University of Nicosia можна дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбуватиметься впродовж 13-15 листопада в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик, 2, ст. м. "Майдан Незалежності").

Докладну інформацію про проведення виставки "Освіта за кордоном" читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
05.11.2014