Презентація University of Nicosia на виставці в Києві

University of Nicosia пропонує знижки на навчання за результатами успішності в школі

Презентація University of Nicosia на виставці в Києві

В останні роки Кіпр має не лише курортне значення, а й успішно конкурує на освітньому ринку Європи. Цьому сприяють декілька факторів. Зокрема, це високий рівень освіти, який розвивався на основі британської системи. Крім цього, Кіпр - одне з найбезпечніших місць для життя та навчання в Європі.

Якість освіти в University of Nicosia було підтверджено ще в 2010 році, коли університет, єдиний з недержавних університетів Кіпру, був удостоєний спеціальної нагороди від Європейської Комісії: European Commission Diploma Supplement Label.

В University of Nicosia пропонується 27 бакалаврських програм, 4 магістерські програми та 1 програма докторантури. Особливою популярністю користуються програми з архітектури, туристичного та готельного менеджменту, засобів масової інформації та MBA.

Особливістю вступу до університету є те, що сертифікати IELTS/TOEFL не потрібні. Під час вступу абітурієнти складають внутрішній тест на визначення рівня володіння англійською мовою. При необхідності до основної програми навчання студента додається курс англійської.

University of Nicosia також пропонує знижки на навчання для всіх абітурієнтів за результатами академічної успішності в школі.

Диплом, який отримують студенти University of Nicosia, є документом європейського зразка, що визнається в усіх країнах Європи, а також в США.

Детальніше про програми навчання в University of Nicosia ви зможете дізнатися на семінарі, що проведе директор представництва University of Nicosia в Україні Наталія Фоміна.

Семінар відбудеться 19 жовтня 2014 року о 15:30, в рамках виставки міжнародної освіти, що пройде в Києві в Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька, 1)

Під час семінару ви також зможете отримати наступну інформацію:

  • Кіпр - як ідеальний освітній центр Європи;
  • Університет Нікосії - найбільший науково-дослідний університет Середземного регіону;
  • Перша школа медицини на Кіпрі спільно з London University of St. George;
  • Можливість отримання знижки на навчання до 50%.

Не пропустіть чудову можливість отримати інформацію з перших рук!

Додаткова інформація за телефоном (068) 252-18-79 або електронною поштою fomina.n@unic.ac.cy (Наталія Фоміна).

Освіта.ua
16.10.2014