University of Nicosia на виставці "Освіта за кордоном"

University of Nicosia візьме участь у Міжнародній виставці "Освіта за кордоном", що відбудеться у Києві

University of Nicosia на виставці "Освіта за кордоном"

Протягом останніх років Кіпр має не тільки курортне призначення, а й успішно конкурує на освітньому ринку Європи. Цьому сприяють декілька чинників. Зокрема, це високий рівень освіти, що розвивалася за британської системою освіти. Окрім цього, Кіпр - одне з найбільших безпечних місць для життя і навчання в Європі.

Якість освіти в навчальному закладі було підтверджено ще у 2010 році, коли University of Nicosia, єдиний з недержавних університетів Кіпру, був удостоєний спеціальної відзнаки від Європейської Комісії: European Commission Diploma Supplement Label.

University of Nicosia пропонує 27 бакалаврських програм, 4 магістерські програми, а також програму докторантури. Популярністю студентів користуються програми з архітектури, туристичного та готельного менеджменту, засобів масової інформації та MBA.

Особливістю вступу до університету є те, що сертифікати IELTS/TOEFL не потрібні. При вступі абітурієнти складають внутрішній тест на визначення рівня володіння англійською мовою. За необхідності до основної програми навчання студента додається курс англійської.

University of Nicosia також пропонує знижки на навчання для всіх абітурієнтів за результатами академічної успішності в школі.

Диплом, який отримують студенти University of Nicosia, є документом європейського зразка, що визнається в усіх країнах Європи, а також у США.

Докладніше про програми навчання в University of Nicosia ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 10 до 12 квітня 2014 року в Київському палаці дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Мазепи, 13).

Докладну інформацію про проведення виставки Освіта за кордоном" читайте на офіційному сайті виставки.

Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном" відбувається за інформаційної підтримки сайту Освіта.ua.

Освіта.ua
08.04.2014