Презентація освітніх програм University of Nicosia в Києві

University of Nicosia (Кіпр) запрошує українців здобути європейську освіту на бакалаврських, магістерських та докторських програмах університету

Презентація освітніх програм University of Nicosia в Києві

Протягом останніх років Кіпр успішно конкурує на освітньому ринку Європи. Популярність вищих навчальних закладів Кіпру серед іноземних студентів зумовлюється багатьма чинниками. Зокрема, це високий рівень освіти, що розвивалася за британської системою. Окрім цього, Кіпр - одне з найбільших безпечних місць для життя і навчання в Європі.

University of Nicosia є найбільшим приватним вищим навчальним закладом на Кіпрі. Якість освіти в університеті було підтверджено у 2010 році, коли University of Nicosia, єдиний з недержавних університетів Кіпру, був удостоєний спеціальної відзнаки від Європейської Комісії: European Commission Diploma Supplement Label.

В University of Nicosia пропонуються 27 бакалаврських програм, 4 магістерські програми та 1 програма докторантури. Особливою популярністю користуються програми з архітектури, туристичного та готельного менеджменту, засобів масової інформації та MBA (Master of Business Administration).

Особливістю вступу до університету є те, що сертифікати IELTS/TOEFL не потрібні. При вступі абітурієнти складають внутрішній тест, який і визначає рівень володіння англійською мовою. За необхідності до основної програми навчання студента додається курс англійської.

University of Nicosia також пропонує знижки на навчання для всіх абітурієнтів за результатами академічної успішності в школі.

Викладання в University of Nicosia ведеться англійською мовою, що розширює можливості працевлаштування студентів після закінчення університету, а високий рівень знань викладачів, більшість з яких мають ступінь PhD, робить процес навчання нелегким, проте цікавим.

Диплом, який отримують студенти University of Nicosia після завершення навчання на Кіпрі, є документом європейського зразка, що визнається в усіх країнах Європи, а також у США.

Докладніше про програми навчання в University of Nicosia ви зможете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться з 11 до 13 квітня 2013 року в Національному центрі "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
03.04.2013