Навчання на програмі архітектури в Університеті Нікосії (Кіпр)

Університет Нікосії пропонує навчання на одній з самих цікавих програм факультету соціальних наук і права - програмі в галузі архітектури

Навчання на програмі архітектури в Університеті Нікосії (Кіпр)

Після закінчення програми студенти отримують диплом бакалавра, а також професійний диплом архітектора (5 років навчання), що дає їм право займатися професійною діяльністю на території Європи.

Усі програми Університету Нікосії, включаючи програми в галузі архітектури та дизайну, акредитовані не тільки на Кіпрі, але й в ЄС. Для підтримки високого рівня даних програм в Університеті створена необхідна інфраструктура.

Усі комп'ютерні лабораторії обладнані сучасною технікою, а технічна база університету оновлюється щорічно. Крім цього, студенти мають доступ до безлічі цифрових програм проектування: 2D-креслення, 3D, параметричне моделювання, анімація, візуалізація та обробка зображень.

Програма архітектури була розроблена відповідно до вимог Європейської Комісії та акредитована Evaluation Committee of Private Universities Республіки Кіпр.

Програма архітектури в Університеті Нікосії складається з 5 основних розділів: проектування, технологія архітектури та навколишнє середовище, історія архітектури та теорія, архітектурні зв'язки, архітектурний менеджмент і практика.

Під час навчання студенти оволодіють вмінням створювати архітектурні проекти, що відповідають як естетичним, так і технічним вимогам; оволодіють образотворчим мистецтвом, що впливає на якість архітектурного проектування; вивчать історію і теорію архітектури. Також вони познайомляться з проектуванням міського дизайну, навчаться оцінювати взаємозв'язок між суспільством, спорудами та навколишнім середовищем.

Більш детальну інформацію про програму в галузі архітектури можна дізнатися на сайті Університету Нікосії.

Більше про навчання на Кіпрі>>>

Освіта.ua
06.12.2011