Презентації University of Nicosia (Кіпр) у Києві

В рамках виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться з 17 по 19 листопада в Києві, University of Nicosia (Кіпр) представить свої програми та проведе презентації

Презентації University of Nicosia (Кіпр) у Києві

University of Nicosia є найбільшим і найреспектабельнішим Університетом на Кіпрі. У ньому навчаються більше 5000 студентів з 60 країн світу.

University of Nicosia пропонує 27 програм на здобуття ступеня бакалавра та 4 програми магістатури. Диплом, який отримують студенти після закінчення університету, є дипломом європейського зразка і має міжнародне визнання.

Навчання в університеті відбувається англійською мовою, при цьому сертифікати IELTS/TOEFL не є обов'язковими при вступі: всі студенти складають внутрішній тест, який і визначає, скільки занять англійської мови необхідно відвідати студенту в рамках основної програми.

University of Nicosia дотримується американської системи викладання, тому кожен студент займається за індивідуальним графіком. Ця система зарекомендувала себе як найбільш лояльна до студента і дозволяє без шкоди поєднувати тимчасове працевлаштування з навчанням.

University of Nicosia надає для всіх студентів з України значні знижки на перший рік навчання, з можливістю отримання академічних грантів надалі.

Детальніше про програми навчання University of Nicosia ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Також, в рамках виставки, відбудуться презентації University of Nicosia, які проведе директор Представництва університету в Україні Наталія Фоміна.

Презентації відбудуться у Медіа-центрі на другому поверсі виставки: 17 листопада з 15:30 до 16:00, 18 листопада з 15:30 до 16:00 та 19 листопада з 13:30 до 14:00.

Більше про навчання на Кіпрі>>>

Освіта.ua
31.10.2011