Отримайте диплом магістра на Кіпрі

Університет Нікосії, розташований в столиці Республіки Кіпр, пропонує отримати магістерський диплом за 1-2 роки

Отримайте диплом магістра на Кіпрі

Усе більше студентів замислюються над можливістю отримати диплом магістра в інших країнах. Це, безумовно, є правильним рішенням, і на те є кілька причин.

Отримати міжнародний диплом означає підвищити власну конкурентоспроможність на сучасному ринку праці. Це також допоможе завести корисні знайомства.

Усі ці можливості пропонує для своїх студентів Університет Нікосії, розташований в столиці Республіки Кіпр.

Диплом Університету Нікосії визнається всіма європейськими країнами, а також у США.

Викладання в університеті ведеться англійською мовою. При цьому університет не вимагає сертифікати IELTS/TOEFL через те, що всі студенти безкоштовно здають внутрішній тест. Залежно від його результатів, до основної програми студента додають години з англійської мови, якщо це необхідно.

Університет дотримується американської системи навчання, що надає студенту більше свободи щодо планування свого часу. Наприклад, можна вибрати, коли саме студент бажає навчатися: у першій половині дня або в другій. Ця система популярна серед працюючих студентів.

Кіпр - одна з небагатьох європейських країн, де студенти можуть без відриву від навчання влаштуватися на роботу, при цьому середня зарплата складе 800-1000 євро, що допоможе оплатити і навчання, і проживання.

Університет пропонує ряд магістерських програм: МВА, MA in International Relations, MA in Media and Communications тощо. Будь-яка з магістерських програм в Університеті Нікосії обійдеться в 9 000-10 000 євро за весь термін навчання (2 роки).

Слід також зазначити, що Кіпр зберігає 1 місце в Європі за рівнем безпеки життя.

З усіх питань, що стосуються вступу до університету, звертайтеся до офіційного представника вузу в Україні Наталії Фоміної за телефоном (048) 726-24-02, (067) 642-67-42, або електронною поштою: fomina.n@unic.ac.cy.

Ознайомитися детальніше з програмами Університету Нікосії ви можете також на презентації в Одесі, яка пройде 15 жовтня.

Більше про навчання на Кіпрі>>>

Освіта.ua
09.09.2011