Презентація Університету Нікосії (Кіпр) в Одесі

15 жовтня директор Представництва Університету Нікосії в Україні проведе презентацію програм вузу в Одесі

Презентація Університету Нікосії (Кіпр) в Одесі

Університет Нікосії знаходиться в столиці Кіпру. Випускники Університету отримують диплом європейського зразка, який високо котирується на території Європейського Союзу.

В Університеті Нікосії (як і у всій республіці Кіпр) запроваджено європейську багатоступеневу модель освіти, відповідно до якої програми розділені на ступені й розподіляються на бакалавріат, магістратуру та докторантуру. Діє програма подвійного диплома.

Університет бере активну участь в європейських та місцевих науково-дослідних проектах в якості партнера та координуючої установи, особлива увага приділяється проведенню кампаній з охорони навколишнього середовища.

На зустрічі, яка відбудеться в Одесі, всі бажаючі можуть поставити питання, пов'язані з навчанням на Кіпрі, подивитися відео-презентацію Університету, почути докладну розповідь про всі програми навчання, вартість і знижки для студентів з України на 2011/2012 навчальний рік. Відвідувачі також зможуть отримати особисту консультацію.

Презентація відбудеться 15 жовтня о 15:00, в конференц-залі Грецького Фонду Культури за адресою: м. Одеса, провулок Червоний, 20.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (048) 726-24-02, (067) 642-67-42.

Більше про Університет Нікосії - за посиланням http://www.international.unic.ac.cy/

Освіта.ua
09.09.2011