Університет Нікосії запрошує на навчання

Університет Нікосії (University of Nicosia) є найбільшим приватним вищим навчальним закладом на Кіпрі, що володіє найвищим рівнем акредитації

Університет Нікосії запрошує на навчання

Розташований в Нікосії, столиці Республіки Кіпр, університет відкриває широкі можливості для отримання освіти й пропонує великий вибір спеціальностей, а також можливість продовжити освіту в престижних навчальних закладах Америки та країн Європи.

В Університеті навчаються близько 5500 студентів з 70 країн світу. Університет пропонує навчання на 28 програмах бакалаврата та 4 магістерських програмах. Також університет надає можливість переведення студентів з вищих навчальних закладів України та перезарахування певних предметів.

Річна вартість навчання на всіх програмах бакалаврату становить 9000 Євро. Результати зовнішнього незалежного оцінювання значення не мають.

Додаткову інформацію щодо вступу до університету можна отримати у директора українського представництва Університету Нікосії Фоміної Наталії за тел. (048) 726-24-02, моб. (068) 252-18-79, email: fomina.n@unic.ac.cy

Більше про навчання на Кіпрі>>>

Освіта.ua
30.03.2011