Дітей загиблих захисників запрошують на навчання в Канаду

Дев’ятикласників, чиї батьки загинули на війні, запрошують на відбір на навчання у канадській школі

Дітей загиблих захисників запрошують на навчання в Канаду

Українських підлітків, чиї батьки загинули на війні, запрошують узяти участь у конкурсному відборі для навчання в Міжнародній школі Брукс Вестшор, м. Вікторія, Канада.

Участь у проєкті можуть узяти дев’ятикласники, учні 2008 року народження.

За результатами конкурсу канадські представники визначатимуть 10 фіналістів.

Їх буде зараховано до 9 класу і забезпечено всім необхідним для навчання та проживання в Канаді протягом 4 років – до закінчення 12 класу.

Критеріями конкурсного відбору є академічна успішність, належний (базовий) рівень володіння англійською мовою та мотивованість та емоційна зрілість, які потрібні для тривалого навчання за кордоном.

Відбір відбуватиметься в три етапи.

Під час першого етапу конкурсанти мають написати есе українською мовою (обсяг – близько 500 слів).

Кандидати мають написати про свої особисті інтереси та очікування від освіти в Канаді, можуть зазначити улюблені види спорту й мистецької діяльності, ініціативи, якими вони могли б продовжити займатися під час перебування в Канаді.

До есе необхідно додати інформацію про оцінки (успішність навчання в школі), рівень володіння англійською мовою, місце проживання, контакти рідних.

Надіслати роботу необхідно до 25 січня (включно) на електронну адресу vidbir.canada@gmail.com.

З тими, хто успішно пройде перший етап, зв’яжуться координатори проєкту та повідомлять про дату й час проведення онлайнових тестувань з математики й англійської мови.

Після успішного проходження останнього етапу конкурсу фіналісти зможуть познайомитись онлайн зі своїми майбутніми канадськими вчителями, обговорити всі нагальні питання щодо поїздки та навчання.

Десяти найкращим учасникам організатори проєкту запропонують прибути до Канади наприкінці зими 2023 року (без супроводу батьків чи опікунів).

Детальну інформацію про конкурсний відбір можна отримати за адресою vidbir.canada@gmail.com.

Освіта.ua
23.12.2022