Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Канаді Безкоштовний семінар «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості»
Безкоштовний семінар «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості»
На правах реклами

Візьміть участь у семінарі та дізнайтесь про особливості навчання в Канаді

Безкоштовний семінар «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості»

Освітня компанія «Центр міжнародних програм (CIP)» проведе свій наступний безкоштовний семінар «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості» спільно з представником канадського навчального закладу Georgian College у м. Львові.

На семінарі будуть обговорюватись особливості навчання в Канаді, умови вступу, як підготуватись до вступу, актуальні програми для вивчення, і усе це з уст офіційного представника коледжу – Людмили Поліщук.

Georgian College є державним закладом вищої освіти Канади, був заснований в 1967 році, знаходиться в провінції Онтаріо і спеціалізується на прикладному мистецтві та технологіях. Пропонує програми навчання як для абітурієнтів, що закінчили школу, а також для студентів та випускників ВУЗів. Пропонує цікаві програми для медичних фахівців.

Georgian College на даний момент вважається коледжем №1 за кількістю програм з опцією CO-OP (стажування під час навчання), є одним з найкращих коледжів у провінції за рівнем працевлаштування студентів після закінчення навчання, а також, надаючи відмінну підтримку студентам під час навчання, визнаний найблагополучнішим коледжем в світі для іноземних студентів. Коледж налічує 12000 студентів, що навчаються на стаціонарі, з них – 2000 іноземних студентів із 65 країн світу. Має 7 кампусів та пропонує 125 професійних програм для випускників шкіл та університетів.

Напрямки, які ви можете обрати для навчання:

 • Автомобільний бізнес;
 • Авіація;
 • Бізнес та управління;
 • Безпека громади;
 • Комп'ютерні науки;
 • Дизайн та образотворче мистецтво;
 • Інженерія та екологічні технології;
 • Медичні науки;
 • Гостинність, туризм і відпочинок;
 • Соціально-громадські науки;
 • Гуманітарні науки;
 • Морська справа.

Важливим досягненням коледжу є те, що він співпрацює із університетами Канади. Завдяки такій співпраці студенти, що навчаються в Georgian College, можуть продовжити своє навчання на програмах бакалавріату та магістратури в кращих університетах Канади, таких як Lakehead University, University of Ontario Institute of Technology, York University. Такий варіант навчання допоможе зекономити кошти та час на підготовку до вступу в університети Канади.

Також Georgian College пропонує стипендії на навчання. І важливо згадати те, що є можливість поєднувати навчання з роботою. Студенти під навчання в Канаді, мають право працювати до 20 годин на тиждень відразу з першого дня навчання, додаткових дозволів отримувати для цього не потрібно. А студенти під час канікул, можуть працювати до 40 годин на тиждень, що, погодьтесь, надає можливість покривати певні витрати на проживання.

Більше інформації про Georgian College і про саме навчання в Канаді можна дізнатись на семінарі: «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості» з представником Georgian College.

Захід відбудеться 21 лютого 2019 року о 19:00 год в конференц-залі готелю «РІУС» за адресою: м. Львів, вул. Гнатюка 12а.

Реєстрація за посиланням або за телефонами: (068) 348-62-88; (063) 639-61-39.

Також ви можете звернутись у Львівське представництво компанії CIP, де менеджер освітніх програм Наталія Думанчук проконсультує вас щодо усіх ваших запитань. Офіс компанії знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Листопадового Чину, 3.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
19.02.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!