Безкоштовний семінар «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості»
PR

Візьміть участь у семінарі та дізнайтесь про особливості навчання в Канаді

Безкоштовний семінар «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості»

Освітня компанія «Центр міжнародних програм (CIP)» проведе свій наступний безкоштовний семінар «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості» спільно з представником канадського навчального закладу Georgian College у м. Львові.

На семінарі будуть обговорюватись особливості навчання в Канаді, умови вступу, як підготуватись до вступу, актуальні програми для вивчення, і усе це з уст офіційного представника коледжу – Людмили Поліщук.

Georgian College є державним закладом вищої освіти Канади, був заснований в 1967 році, знаходиться в провінції Онтаріо і спеціалізується на прикладному мистецтві та технологіях. Пропонує програми навчання як для абітурієнтів, що закінчили школу, а також для студентів та випускників ВУЗів. Пропонує цікаві програми для медичних фахівців.

Georgian College на даний момент вважається коледжем №1 за кількістю програм з опцією CO-OP (стажування під час навчання), є одним з найкращих коледжів у провінції за рівнем працевлаштування студентів після закінчення навчання, а також, надаючи відмінну підтримку студентам під час навчання, визнаний найблагополучнішим коледжем в світі для іноземних студентів. Коледж налічує 12000 студентів, що навчаються на стаціонарі, з них – 2000 іноземних студентів із 65 країн світу. Має 7 кампусів та пропонує 125 професійних програм для випускників шкіл та університетів.

Напрямки, які ви можете обрати для навчання:

 • Автомобільний бізнес;
 • Авіація;
 • Бізнес та управління;
 • Безпека громади;
 • Комп'ютерні науки;
 • Дизайн та образотворче мистецтво;
 • Інженерія та екологічні технології;
 • Медичні науки;
 • Гостинність, туризм і відпочинок;
 • Соціально-громадські науки;
 • Гуманітарні науки;
 • Морська справа.

Важливим досягненням коледжу є те, що він співпрацює із університетами Канади. Завдяки такій співпраці студенти, що навчаються в Georgian College, можуть продовжити своє навчання на програмах бакалавріату та магістратури в кращих університетах Канади, таких як Lakehead University, University of Ontario Institute of Technology, York University. Такий варіант навчання допоможе зекономити кошти та час на підготовку до вступу в університети Канади.

Також Georgian College пропонує стипендії на навчання. І важливо згадати те, що є можливість поєднувати навчання з роботою. Студенти під навчання в Канаді, мають право працювати до 20 годин на тиждень відразу з першого дня навчання, додаткових дозволів отримувати для цього не потрібно. А студенти під час канікул, можуть працювати до 40 годин на тиждень, що, погодьтесь, надає можливість покривати певні витрати на проживання.

Більше інформації про Georgian College і про саме навчання в Канаді можна дізнатись на семінарі: «Освіта в Канаді: кар’єра, можливості» з представником Georgian College.

Захід відбудеться 21 лютого 2019 року о 19:00 год в конференц-залі готелю «РІУС» за адресою: м. Львів, вул. Гнатюка 12а.

Реєстрація за посиланням або за телефонами: (068) 348-62-88; (063) 639-61-39.

Також ви можете звернутись у Львівське представництво компанії CIP, де менеджер освітніх програм Наталія Думанчук проконсультує вас щодо усіх ваших запитань. Офіс компанії знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Листопадового Чину, 3.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
19.02.2019