Освіта в Канаді доступніша, ніж ви думаєте
PR

Якісна вища освіта в канадських коледжах стане відмінною інвестицією в майбутнє вашої дитини

Освіта в Канаді доступніша, ніж ви думаєте

Останнім часом все більше абітурієнтів при виборі навчального закладу звертають свою увагу на університети та коледжі Канади. Причинами зростаючого інтересу до навчальних закладів цієї країни є те, що канадські дипломи визнаються в усьому світі, а вартість навчання тут значно нижча, ніж в США чи Великій Британії.

Вибір навчальних закладів великий та різноманітний, але сьогодні мова піде про Durham College, який був заснований в 1967 році, і посідає на даний момент 1-е місце в рейтингу GTA (Greater Toronto Area) за рівнем зайнятості своїх випускників. Коефіцієнт задоволеності роботодавців випускниками Durham College становить понад 93%.

Durham College розташований в місті Ошава, яке знаходиться в 40 хвилинах їзди від Торонто. Тут розмістили свої офіси такі великі компанії як General Motors, Ontario Power Generation і Ontario Ministry of Finance.

Коледж має дві резиденції в Ошаві та Уітбі, які можуть розмістити понад 1300 студентів, що, в свою чергу, дозволить швидше знайти нових друзів і прискорити процес адаптації.

Коледж пропонує понад 140 програм з технічних і гуманітарних дисциплін, які дозволяють студентам розвивати навички, необхідні для задоволення потреб сучасного ринку праці. Основні напрямки: бізнес, ділове адміністрування, ресторанний бізнес, туризм, IT, журналістика, маркетинг, мистецтво, право тощо.

Вартість навчання складає від 13000 CAD в рік.

Старт навчання: вересень, січень

Подача документів на зимовий семестр триває до 01.02.2019 року, на літній – до 01.05.2019 року.

Більш докладно про Durham College можна дізнатися за телефоном (067) 466-44-74 або на сайті Albion Education.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
28.12.2018