Post-Graduate в Канаді: навчання і робота
PR

У Києві відбудеться практичний семінар "Навчання в Канаді, як вступити на програми Post-Graduate"

Post-Graduate в Канаді: навчання і робота

Освітня компанія EDUSTEPS запрошує випускників українських університетів, які зацікавлені в продовженні навчання в університетах і коледжах Канади, відвідати безкоштовний практичний семінар "Навчання в Канаді, як вступити на програми Post-Graduate". Семінар відбудеться 3 березня в столичному бізнес-центрі "Палладіум Сіті".

Освітні виставки, що відбулись у лютому, надали багатьом студентам необхідну інформацію про можливості продовження освіти в університетах і коледжах Канади. Більшість студентів вже визначилися з навчальним закладом, проте перед ними постає важливе питання: з чого почати?

Щоб заощадити ваш час і надати перевірену інформацію про схему вступу та отримання студентської візи, фахівці компанії EDUSTEPS підготували практичні рекомендації для майбутніх студентів з питань вступу до університетів і коледжів Канади.

Також в рамках семінару відбудеться презентація нового зручного сервісу по зарахуванню до навчальних закладів Канади EDUSTEPS Apply Online.

Семінар EDUSTEPS буде корисний випускникам університетів України, які планують вступати на програми післядипломного навчання.

зареєструватись

Post-Graduate Programs, навчання на яких пропонують канадські навчальні заклади стають дедалі популярнішими серед канадських і міжнародних студентів. Практична сторона навчання, затребуваність професії після здобуття освіти, не висока вартість навчання - основні, але не єдині переваги цих програм, що приваблюють студентів з усього світу.

Основними перевагами таких післядипломних програм, що проводяться на базі коледжів і університетів Канади є спрощенні вимоги до абітурієнтів, незначна тривалість програми.

Багато програм включають опцію стажування - семестр оплачуваної роботи під час навчання, а спеціальності, які пропонуються коледжами, відображають вимоги ринку працевлаштування, що дає можливість отримати роботу після закінчення.

Також усі іноземні студенти можуть отримати Off-Campus Work Permit і працювати під час навчання. Після закінчення освітньої програми випускники отримають Post Graduation Work Permit на роботу в Канаді.

Практичний семінар "Навчання в Канаді, як вступити на програми Post-Graduate" буде проведено 3 березня 2016 року.

Місце проведення: бізнес-центр "Палладіум Сіті". Київ, вул. Антоновича (Горького), 172, офіс 817, 8 поверх. Умови участі: безкоштовно, за умови реєстрації.

Докладніше про семінар

Також інформацію про проведення семінару та можливості навчання в університетах і коледжах Канади можна отримати або за телефонами: 044 228 93 01 або 068 594 44 05.

EduSteps - проект, що надає можливість об'єднати кращі пропозиції зарубіжних університетів для українських студентів. Консультації проводять професійні фахівці, які мають досвід у сфері отримання освіти за кордоном.

Освіта.ua
29.02.2016