Нова програма МВА в університеті Thompson Rivers (Канада)

Університет Thompson Rivers повідомляє про оновлення магістерської програми «Master of Business Administration», навчання за якою розпочинається у вересні 2013 року

Нова програма МВА в університеті Thompson Rivers (Канада)

У розробці нового формату програми брали участь експерти з усієї країни, у підсумку навчальний план оновленої програми МВА в державному канадському університеті Thompson Rivers став більш гнучким і дає студентам більше вибору.

Новий курс MBA в університеті Thompson Rivers складається з 2-х частин: програма «Graduate Certificate in Business Administration» (6 предметів) і безпосередньо програма MBA (тривалістю 10 місяців).

Перша частина курсу МВА - «Graduate Certificate in Business Administration», що складається з 6 найважливіших предметів у сфері бізнес-адміністрування, розроблена з метою допомогти студентам, які раніше отримали ступінь бакалавра у сфері не пов'язаній з бізнесом та управлінням, успішно закінчити програму MBA.

Для студентів, які мають ступінь бакалавра в області бізнес-адміністрування або управління, частина курсів за програмою «Graduate Certificate in Business Administration» може бути зарахована без додаткового вивчення. При успішному закінченні цієї програми, студенти отримують сертифікат з бізнес-адміністрування (Graduate Certificate in Business Administration).

Основний курс MBA університету Thompson Rivers University дозволить студентам отримати від програми навички та досвід, необхідні для подальшої успішної кар'єри у бізнесі. В рамках основної програми MBA студенти вивчають 8 обов'язкових предметів і обирають одну з трьох додаткових опцій:

  • Практичний курс (The Course-Based) - така опція надає студентам можливість вивчати 4 додаткових предмети в сфері управління, що дозволяє поглибити знання в таких областях як корпоративне фінансування, маркетинг, аналіз прийняття рішень, підприємницька діяльність та інновації.
  • Випускний проект (The Graduate Project) - ця опція дає ситуаційний досвід і дозволяє студенту приділити увагу конкретній темі в області управління, згідно цілям і завданням, що ставить перед собою майбутній MBA фахівець. Виконується проект під керівництвом двох наукових керівників.
  • Дипломна робота (Graduate Thesis) - в рамках цієї опції, студенти готують і захищають дипломну роботу, розвиваючи, таким чином, критичне мислення та навички науково-дослідної роботи. Така опція необхідна для майбутніх докторантів.

Для слухачів програми МВА університетом Thompson Rivers також розроблена програма кар'єрного розвитку (Career Development Program), що передбачає семінари, зустрічі із запрошеними гостями та різноманітні заходи, направлені на підготовку студентів до майбутньої успішної кар'єри.

Перший набір на програму «Graduate Certificate in Business Administration» буде проведено у вересні 2013 року. Заявки на програму будуть прийматися до 31 травня 2013 року.

Складання іспиту GMAT і досвід роботи в сфері управління не є обов'язковими вимогами для вступу на програму, але будуть великою перевагою. Необхідною умовою для вступу на програму є знання англійської мови (TOEFL - 600, IELTS - 7.0) та наявність ступеня бакалавра з хорошою академічною успішністю.

Додаткову інформацію та аплікаційні форми на програму MBA ви зможете отримати в компанії Есперанто Тревел, офіційного представника університету Thompson Rivers University в Україні.

Процес обробки заявки на програму МВА триває орієнтовно 8-10 тижнів.

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
15.01.2013