Отримайте вищу освіту в державному університеті Канади

Державний університет Thompson Rivers University був заснований в 1970 році і є наймолодшим університетом Британської Колумбії

Отримайте вищу освіту в державному університеті Канади

Навчальний заклад знаходиться в сучасному місті Камлупс, в 365 кілометрах від Ванкуверу.

Thompson Rivers University - беззаперечно сучасний університет, що славиться індивідуальним підходом до кожного студента, постійним удосконаленням навчальних програм та низькою вартістю навчання.

Навчальний заклад пропонує студентам бакалаврські програми тривалістю 4 роки та магістерські програми тривалістю від 1 до 2 років.

Для тих студентів, які не готові розпочати навчання через низький рівень мовних навичок, університет пропонує мовні курси, метою яких є удосконалення знань студента з англійської мови та його максимальна підготовка до навчання в університеті.

Увазі абітурієнтів пропонуються такі спеціальності: бізнес, фінанси, маркетинг, менеджмент, медицина, освіта, журналістика, право, захист навколишнього середовища, туризм, гуманітарні науки, комп’ютерні технології тощо.

Спеціально для іноземних студентів університет пропонує програми післядипломної освіти – Post Bac Diplomas. Ці програми дають можливість студентам, на основі отриманого диплому бакалавра, підготуватися до вступу до магістратури або перекваліфікуватися на іншу спеціальність.

Після закінчення програми студенти можуть отримати дозвіл на роботу протягом 2-3 років. Це, в свою чергу, дозволяє студенту отримати дозвіл на проживання в Канаді на період офіційного працевлаштування.

Слід зазначити, що особливістю навчання в вищих навчальних закладах Канади є можливість працювати 20 годин на тиждень. Також іноземні студенти мають право офіційно оформити дозвіл на роботу тривалістю від 1 до 4 років після закінчення університету.

Вартість навчання в університеті залежить від напрямку підготовки та програми і становить приблизно 7900 канадських доларів за семестр. Університет також пропонує студентам проживання в резиденціях кампусу.

Українські студенти можуть розпочати навчання в університеті Thompson Rivers University три рази на рік: у вересні, січні та травні.

Для зарахування до навчального закладу абітурієнтам необхідно буде підготувати такий пакет документів: атестат про повну середню освіту або диплом бакалавра (в залежності від програми), мотиваційний лист, рекомендаційні листи від викладачів, а також результати тесту з англійської мови TOEFL.

Окрім цього, студенти, які не мали змогу скласти екзамен TOEFL, можуть пройти підготовчий курс на базі центру з вивчення англійської мови.

Отримати детальну інформацію про навчання в університеті Thompson Rivers University можна в освітньому агентстві Домар Тревел Ед’юкейшен за тел.: (044) 425-40-45, або за e-mail: olesia@dteducation.com.

Освіта.ua
22.12.2011