Презентація SAIT Polytechnic (Канада) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, SAIT Polytechnic представить свої програми

Презентація SAIT Polytechnic (Канада) в Києві

SAIT Polytechnic (Southern Alberta Institute of Technology) був заснований в 1916 році. В університеті навчаються 9 тисяч студентів з 125 країн світу, з них понад 1200 - студенти з інших країн.

Навчальний заклад пропонує високу якість навчання, індивідуальний підхід, кар'єрну орієнтованість.

У SAIT доступні більше 60 програм для отримання диплома бакалавра, магістра, сертифікаційні програми і програми міжвузівського обміну за такими напрямами підготовки: бізнес, готельний менеджмент і туризм, будівельні роботи, енергозбереження, охорона здоров'я, інформаційні та комунікаційні технології, виробництво і автоматизація, транспортне сполучення.

Серед нових програм академічної підготовки варто відзначити програми підготовки бакалаврів у сфері бухгалтерського обліку, управління проектами, а також курси англійської мови для академічних цілей (ESL - English Language Studies).

Детальніше про програми навчання в SAIT Polytechnic ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
05.11.2011