Презентація University of the Fraser Valley (Канада) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, University of the Fraser Valley (Канада) представить свої програми

Презентація University of the Fraser Valley (Канада) в Києві

У мальовничій долині Фрейзер на схід від Ванкувера розташований University of the Fraser Valley (UFV), державний вуз, в якому навчаються понад 15 тисяч студентів.

Завдяки успішним міжнародним програмам студентське співтовариство вузу відрізняється різноманітністю - тут навчаються студенти з 50 країн світу.

UFV пропонує 15 бакалаврських програм, дві магістерські програми і більше ніж 100 сертифікаційних і академічних програм.

Абітурієнтам надається можливість пройти підготовчі курси при університеті та курси англійської мови.

Багато програм вузу взаємопов'язані, що дає можливість вибирати графік навчання, поєднуючи навчання і роботу.

Міжнародний відділ надає ряд послуг, що допоможуть студенту адаптуватися в студентському співтоваристві: консультації про студентське життя, допомога під час вступу тощо. Студенти також можуть взяти участь у групових заходах: екскурсії, туризм, заняття спортом (керлінг, лижі, ковзани).

Навчання ведеться в невеликих групах. Завдяки цьому створюється динамічне співтовариство, що готує студентів до досягнень в обраній кар'єрі. Випускники вузу можуть отримати дозвіл на роботу в Канаді протягом трьох років (Post-Graduation Work Permit).

Детальніше про програми навчання в University of the Fraser Valley (Канада) ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в Канаді>>>

Освіта.ua
24.10.2011