Зустріч із представником канадських навчальних закладів

1 березня 2011 року Міжнародний мовний та навчальний центр "ЕВЕНОР Україна" запрошує всіх, хто цікавиться навчанням за кордоном, а саме навчанням у Канаді

Зустріч із представником канадських навчальних закладів

Як ви знаєте, Канада – це насамперед безпечна країна, по-друге, саме там ви знайдете таку спільноту як українська діаспора, яка підтримує дружні стосунки між нашими країнами як у культурній, так і в освітній галузях.

Тож, ми раді запросити вас на зустріч, яку проведе Едді Жидєлєв, представник канадських навчальних закладів SEC та UCCBT 1 березня 2011 року о 16:00 в офісі компанії Евенор Україна за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі 17, офіс 1.

На зустріч запрошуються всі, хто зацікавився навчанням у Канаді (курси англійської, коледжі, університети, короткострокові професійні програми, стажування, професійні програми з менеджменту, туризму та готельного бізнесу; викладання англійської; підготовка до тестів з англійської мови в Канаді (TOEFL, IELTS і т.д.)) і навіть ті, хто ще не визначився з навчальною програмою в Канаді або за кордоном.

Кожному майбутньому студентові - учасникові зустрічі надається чудовий шанс поставити особисті питання Едді Жидєлєву, який працює в освітній установі та живе в Канаді, а раніше там вчився. У вас є можливість першим дізнатися про спеціальні пропозиції учбових закладів, які значно заощадять ваш бюджет на поїздку до Канади.

Для участі необхідно зареєструватися за телефоном +38 (050) 578-43-43 або за адресою: natalia@evenor.com.ua (бажано повідомити ім'я, прізвище; вік, а також програму навчання у Канаді, що цікавить).

Освіта.ua
23.02.2011