Посольство Австрії запрошує у Мистецький Арсенал
PR

Компанія STUDYSO разом з Австрійським Культурним форумом запрошує на "Книжковий Арсенал"

Посольство Австрії запрошує у Мистецький Арсенал

Для Вас є цікавим як бачать Майдан у Німеччині та Австрії? Чи Ви вже давно не чули про нові європейські романи? Тоді компанія STUDYSO разом з Австрійським Культурним форумом Посольства Австрійської Республіки в Україні запрошує Вас на міжнародний "Книжковий Арсенал", що відбудеться у Мистецькому Арсеналі (м. Київ, вул. Лаврська 10-12) з 9 по 13 квітня.

Ви побачите п’єсу про Майдан, яку було написано за рік до революційних подій у Києві і в якій дивним чином знайшли відображення барикади, БТРи на вулицях та снайпери на дахах. Почуєте як драматичні події цієї зими вплинули на позицію українських письменників у німецькомовних країнах.

Також кожен, хто на фестивалі заповнить анкету STUDYSO гарантовано отримає сертифікат на знижку у 100€ на послуги компанії.

Детальніше про фестиваль читайте за наступним посиланням.

Довідка:
Українсько-австрійська компанія "STUDYSO" надає консультації та пропозиції щодо навчання у державних університетах Австрії. Компанія ставить за мету налагодження освітніх зв’язків та надає більше можливостей для студентів, викладачів, науковців України та Австрії для здійснення наукових обмінів та спільних проектів. Координація та супровід вступу студентів до навчальних закладів здійснюється завдяки функціонуванню офісу у Відні. Більше про діяльність "STUDYSO".

Освіта.ua
04.04.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!