Магістерська програма з архітектури у Віденському технічному університеті

Віденський технічний університет – це австрійський державний вуз, що був заснований у 1815 році та сьогодні є одним з кращих технічних вищих навчальних закладів світу

Магістерська програма з архітектури у Віденському технічному університеті

Вивчати архітектуру у Віденському технічному університеті можна на магістерській програмі англійською або німецькою мовою.

Увазі студентів пропонується підготовка за спеціальностями: Building Science and Technology або Architecture. Навчання на цих магістерських програмах включає 3 семестри теорії та 1 семестр практики.

Вартість навчання на програмі - 380 євро/семестр. Окрім цього, студенту знадобляться додаткові кошти на проживання, транспорт, тощо (близько 500-550 євро на місяць).

Магістратура на факультеті архітектури – це інтенсивний курс, з безліччю проектів та креслень від руки. Основні дисципліни: Building Performance, Sustainable Design, Design Computing, Rapid Prototyping.

Навчання на магістерській програмі з архітектури може стати більш корисним, якщо студент вже має фахову магістерську освіту, здобуту в Україні, а, отже, й відповідні практичні навички та чіткі проекти.

Навчаючись, студенти беруть участь у практичній роботі, розвивають свої вміння та навички, виконуючи невеликі замовлення, а успішним студентам ще до отримання диплому можуть запропонувати робоче місце.

Зазвичай від початку збору документів для вступу в австрійський державний вуз до першого дня навчання може пройти не менше року. Оскільки цей процес досить тривалий, необхідно правильно та вчасно підготувати пакет документів.

Для вступу перш за все знадобиться бакалаврський чи магістерський диплом, сертифікат, що засвідчує володіння мовою (англійська - TOEFL/IELTS, німецька - DAF), портфоліо та автобіографія. Слід звернути увагу на те, що деякі документи потребують належного перекладу.

Отримати більш детальну інформацію про вступ до державних вузів Австрії можна в освітньому агентстві "А-пріорі" за тел.: (097) 493 93 05, або за email: eu@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
20.12.2011