Австралія відмінить монополію тесту IELTS

З 5 листопада Австралія ліквідує монополію тесту на знання англійської International English Language Testing System (IELTS) при отриманні студентської візи

Австралія відмінить монополію тесту IELTS

Відтепер на австралійський ринок міжнародної освіти зможуть увійти інші провайдери тестів англійської мови.

"Це позитивний крок у правильному напрямі", - говорить Джаг Каірра, консультант з питань освіти та імміграції в Мельбурні.

Як тільки монополія IELTS буде ліквідована, Департамент у справах імміграції та громадянства Австралії (DIAC) почне приймати результати таких тестів на знання англійської як: Test of English as a Foreign Language (TOEFL), Pearson's PTE Academic test і Cambridge English Advanced test.

У даний час претенденти на студентську візу мають надати результати тесту IELTS, як доказ володіння англійською мовою. Система IELTS, яка знаходиться у спільній власності Австралійського агентства розміщення іноземних студентів IDP і Британської Ради, також використовується і для отримання всіх робочих віз, а також імміграційних віз для кваліфікованих працівників.

Австралійський міністр з питань імміграції Кріс Еванс оголосив про радикальні зміни в системі тестування знання англійської мови ще в травні 2011 року.

Як пише австралійська преса, DIAC вже працює з іншими провайдерами тестів для створення різних стандартів володіння англійською мовою.

Індустрія міжнародної освіти Австралії протягом тривалого часу вимагала розширення системи тестування англійської мови. "Відтепер студенти зможуть складати такі популярні тести на знання англійської як TOEFL і PTE. Ці тести мають всесвітнє визнання, і студенти виграють від того, що вони складають тести, які приймаються у багатьох країнах, а не тільки в Австралії", - говорить Каірра.

Оскільки 5 листопада зміни торкнуться лише студентських віз, існує потреба у поширенні змін і на інші типи віз. "Ці тести мають прийматися і при отриманні інших віз, таких як Міграційна віза кваліфікованого працівника, а також різними організаціями, які оцінюють кваліфікацію", - додає Каірра.

Освіта.ua
31.10.2011