Австралія полегшує візовий режим для іноземних студентів

З квітня 2011 року в Австралії вступають в силу зміни візових правил для іноземних студентів, що мають зупинити спад у індустрії міжнародної освіти

Австралія полегшує візовий режим для іноземних студентів

Осмисливши власний досвід у цій галузі, австралійський уряд оголосив про перегляд візової системи стосовно іноземних студентів, в прагненні зупинити спад у цій індустрії, яка оцінюється в 18 мільярдів доларів США.

Зміни візових вимог означають, що для студентів з 38 країн ці вимоги знизяться, створюючи, таким чином, більш сприятливі умови для в'їзду до Австралії.

Компанія "Allen Consulting", уповноважена Австралійською радою приватної освіти та навчання, провела в минулому році дослідження, яке прогнозує, що спад в індустрії міжнародної освіти Австралії складе 546 млн доларів США до 2012 року, а сектор англомовної освіти понесе найбільші втрати - 1,1 мільярда доларів.

Пітер Коулдрейк, голова "Universities Australia" та проректор Квінслендського Технологічного університету, вважає, що перегляд візових правил має показати, що Австралія має серйозний намір удосконалювати свою політику в цій сфері і виправляти негативне становище що виникло. За його словами, причина ситуації, що склалася, криється також і в сприйнятті Австралії як негостинної країни.

Language Travel Magazine, переклад Освіта.ua.

Освіта.ua
29.03.2011