20% знижка на навчання в коледжах Think Education Group (Австралія)

Центр навчання за кордоном Students International пропонує унікальну знижку на навчання в коледжах Think Education Group (Австралія) - 20%

20% знижка на навчання в коледжах Think Education Group (Австралія)

Акція поширюється на програми бакалаврату і проводиться трьома з шести коледжів Think Education Group, а саме:

  • Billy Blue College of Design (дизайн);
  • William Blue College of Hospitality Management (гостинність, туризм та організація заходів);
  • APM College of Business and Communication (бізнес, реклама, маркетинг і журналістика).

За умови, якщо студент заплатить повну вартість навчання протягом двох триместрів на будь-якій спеціальності зазначених коледжів, він отримує компенсацію у вигляді стипендії в розмірі 20% від повної вартості навчання.

Заявку на навчання необхідно подати до 30 червня 2011 року.

З питань вступу на ці програми ви можете звернутися до менеджерів компанії Students International за тел. (044) 238-20-38.

Довідка: Think Education Group - група коледжів, що пропонує середньо-спеціальну і вищу освіту в Австралії. Сьогодні Think Education Group пропонує понад 80 прикладних кваліфікацій у Сіднеї, Брісбені і на Голд Кості, що дозволяє влаштуватися на роботу одразу після завершення курсу. Також завдяки тому, що Think Education Group відкриває двері іноземним студентам з 40 країн, коледжі є багатонаціональною спільнотою, в якій студенти одержують цікавий досвід спілкування і необхідний настрій, щоб досягти успіху в обраній професії.

Освіта.ua
25.03.2011