Морська інженерія: сучасна освіта у Литві

Університет Клайпеди запрошує здобути освіту за перспективною спеціальністю з гарантією працевлаштування

Морська інженерія: сучасна освіта у Литві

Чим вужчою є отримана спеціалізація - тим вищі шанси отримати високооплачувану роботу. Ця твердження ніколи не втрачає своєї актуальності. Спеціальності, пов'язані з морем є унікальними, а фахівці у цій області - завжди затребувані, і отримують гідну заробітну плату. Але здобути освіту в сфері морської інженерії можна не скрізь і зазвичай такі програми коштують дорого.

Клайпедський Університет є винятком з цього правила. Університет розташований у Західній Литві, регіоні, де знаходиться промисловий і економічний потенціал, розвивається морський комплекс і зберігаються особливі культурні традиції.

Діяльність Клайпедського університету зорієнтована на реалізацію наукових досліджень, пов'язаних з морем. Університет складається з 7 факультетів: Факультету природничих наук і математики, Факультету гуманітарних наук, Факультету морської техніки, Факультету мистецтв, Факультету педагогіки, Факультету соціальних наук і Факультету наук про здоров'я. Також система університету включає у себе Інститут додаткової освіти, 3 науково-дослідних інститути: Інститут прибережних досліджень і планування, Інститут історії і археології Балтійського регіону, Інститут мехатроніки і кілька центрів наукових досліджень.

Клайпедський Університет - це єдиний університет Європи, у якому готують фахівців для роботи на терміналах зрідженого газу. Це унікальна спеціальність, після отримання якої - робота гарантована, оскільки саме в Клайпеді був побудований такий термінал, а оплата праці фахівців на ньому - дуже висока.

Так само в Клайпедському Університеті можна здобути освіту за такими унікальними спеціальностями, як: морська архітектура, інженерія морських портів, інженерія у сфері переробки нафтопродуктів, управління діяльністю морських портів та іншими спеціальностями.

Тривалість навчання в Клайпедському Університеті: 3,5-4 роки на програмах бакалаврату та 1,5-2 роки - на магістратурі. Мова навчання - англійська. В університеті є підготовчий семестр/рік з англійської мови для студентів, рівень володіння англійською мовою яких не відповідає необхідному рівню.

Вартість бакалаврських програм коливається від 1 800 до 2 700 євро за рік навчання, магістерських програм від 2 000 до 4 000 євро.

Конкурентна вартість здобуття освіти і проживання, навчання англійською мовою, легкість отримання візи, можливість отримати затребувану і добре оплачувану спеціальність - усе це робить перспективи навчання в Університеті Клайпеди унікальним для українських студентів!

Встигніть подати документи до 30 червня!

З усіх питань можна звертатися до офіційного представника Університету Клайпеди в Україні Наталії Фоміної. Телефон: +38 067 642-67-42, e-mail: fominanatalia1977@gmail.com.

Більше про Klaipeda university

Освіта.ua
27.04.2017