"Всесвітні студії": гранти на навчання за кордоном

Продовжується прийом заявок на отримання грантів на навчання в найкращих університетах світу

"Всесвітні студії": гранти на навчання за кордоном

Фонд Віктора Пінчука продовжує шостий прийом заявок від потенційних кандидатів на участь у конкурсному доборі програми "Всесвітні студії".

Зважаючи на виклики, які стоять перед Україною, цього року фонд в першу чергу підтримає тих, хто планує навчання в сфері державного управління. Крім того, будуть розглянуті заявки аплікантів, які мають бажання продовжити освіту в галузях, що сьогодні є не менш важливими для України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, екологія та охорона навколишнього середовища, публічне право та аерокосмічна інженерія.

Фондом також будуть розглянуті заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до усіх отримувачів грантів є зобов’язання по завершенні навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом протягом щонайменше 5 років.

Потенційні апліканти на гранти програми "Всесвітні студії" мають бути громадянами України віком до 35 років, мати ступінь бакалавра (або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету), мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні та твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу.

Для отримання гранту потенційні кандидати мають самостійно обрати магістерську програму та вступити на неї, підготувавши всі необхідні документи, пройшовши додаткові підготовчі курси та здавши мовні тести, а також представити журі "Всесвітніх студій" своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Гранти від фонду покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але за умови не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період (1-2 роки). Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Апліканти, які вступили у Кембриджський університет (University of Cambridge, Велика Британія), на правовий факультет Пітсбургського університету (University of Pittsburgh School of Law, США), або на аграрний факультет Єврейського університету міста Єрусалим (The Hebrew University of Jerusalem, Ізраїль), матимуть змогу отримати решту коштів на навчання від благодійних фондів, що підтримують ці навчальні заклади. Дана опція є можливою завдяки угодам щодо спільного фінансування навчання студентів в рамках проекту "Всесвітні студії", укладених Фондом Віктора Пінчука з цими благодійними організаціями. Більше про партнерство програми з даними навчальними закладами та умовами фінансування навчання можна дізнатись за таким посиланням.

Детальну інформацію про умови участі у конкурсі, необхідні документи та рекомендації щодо вибору магістерських програм та країн навчання, а також загальні відомості про особливості освіти в цих країнах можна дізнатись на сайті програми.

Прийом документів та online-реєстрація триватиме на сайті програми worldwidestudies.org до 15 травня 2015 року.Додаткова інформація

Освітній проект Фонду Віктора Пінчука "Всесвітні студії" був заснований у 2009 році та спрямований на формування нового покоління української професійної еліти. З моменту створення проекту за стипендією «Всесвітніх студій» на навчання за кордон поїхали 80 осіб. Більше половини з них вже отримали дипломи та повернулися в Україну, де почали роботу в профільних компаніях, некомерційних організаціях та уряді. Решта ще продовжують навчання в магістратурах провідних університетів світу.

Освіта.ua
09.04.2015