Безкоштовне навчання в Університеті Тарту
PR

Провідний університет Естонії пропонує безкоштовну освіту для українців англійською мовою

Безкоштовне навчання в Університеті Тарту

Університет Тарту пропонує безкоштовне навчання для студентів, зацікавлених в бакалаврських та магістерських програмах англійською мовою. Студентам надається спеціальна стипендія (tuition-waiver scholarship), володарі якої не повинні платити за навчання, якщо вони проходять його з повним навантаженням стаціонару.

Таке навантаження передбачає 30 навчальних кредитів ECTS за семестр або 60 ECTS за навчальний рік. Якщо стипендіату не вистачає певної кількості кредитів ECTS, то він повинен за них доплатити. Сама стипендія не передбачає виплати будь-яких коштів студенту.

Для студентів бакалаврату Університет Тарту пропонує Бакалаврську програму в області бізнес-адміністрування. 5 студентів з 25 отримають згадану спеціальну стипендію.

Поряд з цим, подібну стипендію (tuition-waiver scholarship) отримає більшість студентів, які поступили на наступні магістерські програми:

В Університеті Тарту можна також вивчати Менеджмент в області охорони здоров'я і спа і звукорежисуру в музичному мистецтві.

Кандидати в студенти з України, які вступають на магістерські програми можуть також отримати стипендію від міністерства закордонних справ Естонії. Даний грант покриває плату за навчання і передбачає щомісячну стипендію у розмірі 400 євро.

Всі прийняті на магістратуру студенти будуть розглядатися на отримання вищеназваних стипендій. Для цього окрему заяву подавати не потрібно.

Термін подачі заявок до університету - 16 квітня 2015 року. Студенти повинні подати заявку на сайті і відправити до університету поштою свої документи, у тому числі результати тесту англійської мови. Навчальний рік починається з 1 вересня 2015 року.

Університет Тарту є провідним центром досліджень і підготовки кадрів Естонії. Заснований в 1632 році, університет входить в топ 3% кращих університетів світу і в топ-5 універсітетов Східної Європи (QS World University Rankings 2014/2015). Це найбільший університет в Естонії з більш ніж 16 000 студентів, у тому числі 1000 іноземних студентів.

Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці Університету. Приєднуйтесь до групи Університету Вконтакте.

Освіта.ua
31.03.2015