University College of Technology and Innovation продовжує набір на IT-спеціальності

У жовтні 2012 року Малазійський університет University College of Technology and Innovation оголошує набір студентів на магістерські програми з початком занять 14 січня 2013 р.

University College of Technology and Innovation продовжує набір на IT-спеціальності

Малайзія - найбільш розвинута країна Південно-Східної Азії, що використовує найсучасніші технології, є популярним напрямком розвитку міжнародного бізнесу.

Малазійський університет University College of Technology and Innovation був заснований в 1993 році і є одним з провідних вузів Малайзії.

У березні 2011 року UCTI був нагороджений престижною премією прем'єр-міністра Малайзії за інноваційність, конкурентоспроможність і передові позиції на ринку освіти.

UCTI є кращим університетом по IT спеціальностям в Південно-Східній Азії, що підтверджується щорічним присудженням престижної нагороди MSC Asia Pasific ICT Awards.

Основним партнером UCTI є британський Стаффордширський Університет (Staffordshire University). Партнерство між UCTI і Стаффордширським Університетом плідно позначається на навчальних програмах UCTI, які мають гарантію якості Стаффордширського Університету. Випускники UCTI отримують дипломи, акредитовані британським Staffordshire University.

Staffordshire University (Стаффордширський Університет) є лідером серед англійських університетів у забезпеченні кращих освітніх умов для студентів Англії (за результатами QAA InstitutionalAnalysis 2005). Staffordshire University також входить в трійку лідерів вищої освіти Англії (за результатами аналізу QAA Auditon Good Practice And Recommendations).

Ступінь магістра в UCTI передбачає наступні спеціальності: управління технологіями, програмна інженерія, мобільні комп'ютерні системи, обчислювальна техніка, MBA в IT-секторі.

Тривалість навчання від 1 року до 1,5. Вартість навчання 11 170 доларів США.

Ціни на навчання, проживання, і повсякденні витрати - на порядок нижче, ніж у Британії.

Після закінчення програми випускник отримує два дипломи: від Staffordshire University і від UCTI.

Прийом студентів в University College of Technology and Innovation проводиться кілька разів на рік, що дозволяє майбутньому студенту самостійно вибирати терміни вступу.

UCTI надає проживання для студентів в апартаментах / кондомініумах, недалеко від університету з безкоштовним транспортом до кампусу. Апартаментні блоки обладнані плавальним басейном, пральнею, міні-маркетом, кафе, 24-х годинною охороною.

Вимоги до англійської - IELTS 6.0.

Детальніше про умови вступу та навчання можна дізнатися в офіційного представника University College of Technology and Innovation в Україні освітньої компанії А-пріорі

Освіта.ua
26.10.2012