21 жовтня в Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

Компанія Study.ua запрошує відвідати виставку, що буде присвячена освітнім програмам і пропозиціям навчання у вищих навчальних закладах за кордоном

21 жовтня в Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

Під час проведення виставки відвідувачі зможуть отримати інформацію про освітні програми для школярів і пропозиції з навчання в кращих вищих навчальних закладах Великої Британії та Канади для студентів. Також на виставці будуть представлені мовні курси для дорослих і дітей та багато іншого.

Переважно на виставці будуть представлені програми навчальних закладів Англії, Канади, США, Ірландії, Мальти, Швейцарії, Австралії та Нової Зеландії. Дві окремі експозиції будуть присвячені найпопулярнішим напрямками – освіті в Англії і Канаді.

Професіоналами компанії Study.ua створено зручну, сучасну і цікаву систему вибору програм навчання за кордоном, що передбачає не тільки інформування, але і надання всіх необхідних послуг, починаючи від оформлення документів в Україні до організації проживання за кордоном.

Варто відзначити, що цього разу двері виставки люб'язно відкриє один з кращих готелів України - Fairmont Grand Hotel Kyiv!

Організатори зазначають, що освітні виставки компанії Study.ua завжди запам'ятовуються не тільки успішною організацією, ретельним вибором програм, але й особливим умінням знайти оригінальний підхід до кожного відвідувача.

21 жовтня кожен відвідувач виставки отримає індивідуальну пропозицію з навчання за кордоном, із зазначенням термінів та умов вступу в декілька, підібраних спеціально для Вас, навчальних закладів за кордоном.

Ви гарантовано зможете визначитися з вибором кращого варіанту навчання за кордоном, цікаво провести час в товаристві однодумців, а також взяти участь в унікальних заходах, підготовлених спеціально для відвідувачів виставки.

Отримайте персональне запрошення на виставку міжнародної освіти, що відбудеться 21 жовтня 2012 року!

Освіта.ua
01.10.2012