Стипендії від американського вузу в Римі

Навчання в університеті John Cabot University надає студентам можливість отримати престижну американську освіту й одночасно долучитися до багатої культурної спадщини Європи

Стипендії від американського вузу в Римі

John Cabot University (JCU) - акредитований американський університет, розташований в самому центрі Рима.

Для іноземних студентів John Cabot University розробив стипендії, що дозволяють покрити деякі витрати на навчання: стандартна стипендія в розмірі € 4000 на рік і президентська стипендія в розмірі від € 3750 до € 7000 на рік. Ці стипендії надаються студентам за результатами навчання.

Для студентів, які потребують фінансової допомоги, надається грант у розмірі від € 750 до € 2250 на рік. Суму даного гранту можна додавати до загальної або президентської стипендії.

Стипендії надаються на бакалаврські програми та не поширюються на курси англійської мови. Вартість навчання на бакалаврських програмах без урахування грантів - 6950 євро за чверть.

Також, в John Cabot University можна отримати другий, європейський, диплом. Університет також пропонує оплачувані (від 5,5 євро/год.) стажування в службах вузу - Admissions, Library, Computer Labs, Front Office, Student Services.

Студенти, які за результатами навчання протягом 2 семестрів продемонструють високий рівень успішності, можуть влаштуватися на роботу в університеті. Вони мають допомагати розселятися і керувати групою студентів під час їх проживання в Римі. Студенти, які працюють на цій посаді, не платять за проживання в резиденції вузу.

За більш детальною інформацією про навчання в John Cabot University звертайтеся до менеджерів освітньої агенції Istudy за телефонами: (044) 222 79 19, (044) 235 07 55.

Освіта.ua
13.09.2011