Підготовча програма з дизайну в Італії

Міланська Нова академія витончених мистецтв (NABA) оголошує про початок прийому заявок на підготовчу програму з дизайну

Підготовча програма з дизайну в Італії

Підготовча програма триватиме з 30 січня по 20 липня 2012 року. Протягом п'ятимісячного навчання студенти пройдуть вступний курс до основних програм і дисциплін NABA, одночасно відвідуючи інтенсивні заняття з італійської мови (290 уроків). Основна мова програми - англійська.

Також студенти візьмуть участь у семінарах з головних дисциплін курсу (малювання, візуальні мистецтва, графічний та медіа-дизайн, дизайн моди, дизайн) і цільових екскурсіях Міланом.

Наприкінці навчання студенти можуть обрати 45-годинний річний курс. Він дозволить зосередитися на тих предметах, які випускник планує вивчати в ході подальшого навчання.

Протягом семестру науковий керівник допомагатиме студентам у створенні робочого портфоліо, яке вони презентують на випускних іспитах.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Академія образотворчих мистецтв і дизайну (NABA), заснована більше 30 років тому, пропонує широкий вибір програм на бакалавраті та магістратурі, а також літні програми (професійні курси). Академія має широку мережу університетів і організацій-партнерів. У NABA навчається понад 1200 студентів з 48 країн світу.

Освіта.ua
02.09.2011