Стипендії та гранти на навчання в гуманітарному університеті Італії

Приватний американський гуманітарний університет John Cabot University (JCU), розташований в Італії, пропонує студентам з СНД стипендії та гранти на навчання

Стипендії та гранти на навчання в гуманітарному університеті Італії

Бажаючі здобути вищу освіту на бакалаврській програмі в цьому університеті можуть претендувати на щорічну стипендію в розмірі € 4000 на рік.

Крім цього, студентам бакалаврських програм за чотирма спеціальностями (ділове адміністрування, маркетинг, міжнародні відносини та політологія) надається можливість одночасно отримати другий диплом від University of Wales - конфедеративного університету, що являє собою об'єднання більшості вищих навчальних закладів Уельсу.

Студенти JCU також мають право подати заявку на Президентську стипендію в розмірі від €3750 до €7000 на рік. Рішення про надання Президентської стипендії приймається з урахуванням успішності претендента, а також рекомендацій від його викладачів.

Для студентів, які потребують фінансової допомоги, надається грант у розмірі від €750 до €2250 на рік.

В цілому, запропоновані стипендії та гранти покривають близько 35% від річної вартості навчання. Залежно від обраної програми, типу проживання та плану харчування, вартість навчання коливається від €13 900 на рік.

За більш детальною інформацією про навчання в John Cabot University звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Приватний американський гуманітарний університет John Cabot University, розташований в самому центрі Риму, був заснований у 1972 році. Випускники JCU мають можливість проходити професійне стажування в провідних світових компаніях (PricewaterhouseCoopers, CNN, Sotheby's Italia Srl, Hotel Hassler, посольство США та ін), і за умови, що вони добре себе зарекомендували, працевлаштуватися після закінчення навчання. Приблизно 60% іноземних студентів приїжджають навчатися з США, 30% з Італії, 10% - з інших країн.

Освіта.ua
27.07.2011