Інститут готельного менеджменту Cesar Ritz Colleges (Швейцарія)

Під час проведення Міжнародної виставки "Краще в навчанні за кордоном", інститут готельного менеджменту Cesar Ritz Colleges представить свої програми навчання

Інститут готельного менеджменту Cesar Ritz Colleges (Швейцарія)

Cesar Ritz Colleges - освітній заклад, що має світове визнання за якість навчання в сфері туристичного та готельного бізнесу.

Це єдиний навчальний заклад цього профілю в Швейцарії, що отримав престижний сертифікат tedQual від Всесвітньої туристичної організації ООН. Програми Cesar Ritz Colleges акредитовані Міністерством освіти, культури та спорту Швейцарії та Швейцарською асоціацією готельних шкіл (ASEH).

Cersar Rits Colleges має у своєму розпорядженні два кампуси, що знаходяться в Швейцарії. Один кампус знаходиться в Ле Бувре, маленькому франкомовному містечку на березі Женевського озера. Другий кампус розташований в місті Бриг-Гліс, найбільшому місті німецькомовного регіону країни.

Особливістю навчання в Cesar Ritz Colleges є те, що в програмах навчального закладу вдало скомбіновані традиційне навчання, практичні заняття та оплачуване стажування.

У Cesar Ritz Colleges пропонуються різноманітні академічні програми у сфері готельного та ресторанного менеджменту, зокрема, такі як: підготовча програма Foundation за спеціальністю "Кулінарне мистецтво", Higher Diploma за спеціальністю "Готельний та ресторанний менеджмент".

Крім цього, студенти інституту можуть отримати диплом бакалавра в галузі міжнародного бізнесу, а також диплом магістра в галузі готельного та туристичного менеджменту; міжнародного готельного менеджменту.

Якщо знання англійської мови не відповідає вимогам для вступу, є можливість відвідати мовні курси "Англійська для вступників" тривалістю до 1 року, в залежності від рівня знань абітурієнта.

Детальніше про програми та особливості навчання в Cesar Ritz Colleges ви можете дізнатися під час проведення Міжнародної виставки навчальних закладів "Краще в навчанні за кордоном", що відбудеться 25 лютого в конференц-залі готелю "Прем'єр Палац" (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка 5 -7/29). Час роботи виставки - з 12:00 до 18:00. Вхід вільний.

Організатор виставки: освітня агенція ISTUDY.

Детальна інформація про виставку та реєстрація на сайті організатора.

Більше про навчання в Швейцарії>>>

Освіта.ua
24.02.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів