Виставка навчальних закладів "Освіта за кордоном"

У січні в Україні відбудеться щорічна виставка закордонних навчальних закладів, в якій візьмуть участь відомі світові школи, а відвідувачі зможуть скласти пробний тест IELTS

Виставка навчальних закладів "Освіта за кордоном"

Наприкінці січня в Україні відбудеться щорічна освітня виставка, в ході проведення якої відвідувачі матимуть можливість зустрітися з представниками відомих світових мовних шкіл, коледжів і університетів з Великої Британії, Канади, Австралії, Нової Зеландії, США, Ірландії, Мальти, Швеції та Іспанії.

В ході проведення виставки, яка впродовж тижня відвідає чотири українських міста, школярі, студенти та батьки зможуть поспілкуватися з представниками навчальних закладів та поставити їм запитання щодо специфіки здобуття освіти в обраній країні та особливостей пропонованих навчальних програм.

Серед розмаїття програм, що будуть презентовані відвідувачам виставки, особливу увагу буде приділено мовним курсам для дітей і дорослих, канікулярним освітнім програмам для школярів і студентів, можливостям отримання середньої та вищої освіти, а також професійній освіті, магістерським програмам і МВА.

Зокрема, у виставці візьмуть участь австралійські Curtin University of Technology, Griffith University, International College of Management, канадські SAIT Polytechnic та Humber College, швейцарські Montreux School of Business та IMI University Centre тощо.

Відвідувачі виставки зможуть дізнатися про здобуття освіти у всесвітньо відомих міжнародних освітніх організаціях Study Group, INTO та NAVITAS, а також ознайомитися з пропозиціями мовного навчання у великіх світових мовних центрах.

"Цього року ми вперше проводимо виставку у чотирьох українських містах, що на наш погляд має більш повно задовольнити зростаючий попит українців на освітні програми за кордоном. Упродовж тижня відвідати виставку зможуть жителі Києва, Дніпропетровська, Донецька і Луганська, які ознайомляться з діяльністю провідних шкіл", - зазначає директор компанії-організатора Students International Лариса Степаненко.

"Відвідувачі виставки зможуть отримати вичерпну інформацію про вартість навчання за кордоном, умови вступу до шкіл і університетів, можливості додаткового заробітку під час навчання, а також працевлаштування після отримання освіти. Ми також зможемо відповісти на інші професійні питання", - каже фахівець.

Вона також повідомила, що вже традиційно захід проводиться за участі офіційного центру IELTS в Україні, тому відвідувачі виставки зможуть пройти безкоштовне пробне тестування IELTS.

Під час виставки, відвідувачі, які уклали договір і оплатили реєстраційний збір навчального закладу зможуть одночасно отримати знижку на послуги компанії Students International. Відвідувачі зможуть заощадити від 1000 до 4000 гривень, залежно від обраної програми.

VI Щорічна виставка "Освіта за кордоном - 2013" відбудеться в Києві, Дніпропетровську, Донецьку і Луганську:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Дніпропетровськ: 24 січня, готель Grand Hotel Ukraine 5 *, вул. Короленка, 2. (з 13:00 до 19:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, бул. Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00);
  • Луганськ: 31 січня, конференц-зал готелю "Дружба", адреса вул. Сороки, 16-а (з 13:00 до 19:00).

Реєстрація відвідувачів виставки відбувається на сайті організаторів.

Навчальні заклади - учасники виставки >>>


Організатором виставки є міжнародна компанія Students International, що працює на освітньому ринку більше 20-ти років. Компанія має надійних партнерів по всьому світу, серед них - найкращі навчальні заклади Австралії, Канади, Великої Британії, США, Нової Зеландії, Швейцарії, Швеції, Мальти, Іспанії та Німеччини.

Students International володіє міжнародним статусом "Кращого освітнього агентства Східної Європи" 2009, 2010, 2011 і 2012 років.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів