Світова мережа навчальних закладів NAVITAS

Світова мережа навчальних закладів NAVITAS візьме участь в VI Щорічній виставці закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном", що відбудеться в січні 2013 року в декількох містах України

Світова мережа навчальних закладів NAVITAS

Мережа навчальних закладів NAVITAS була заснована в 1994 році. NAVITAS надає широкий спектр мовних та підготовчих курсів для бажаючих вступити до світових університетів.

Маючи мережу навчальних закладів в Австралії, Великій Британії, США, Сінгапурі та Канаді, NAVITAS надає грандіозний вибір місць навчання.

Коледжі NAVITAS, окрім стандартних підготовчих програм, що дозволяють студентам з-за кордону підготуватися до вступу на перший курс університету, пропонує бакалаврські та магістерські програми.

Також, є можливість навчання на програмах, після закінчення яких студент вступає відразу на другий курс університету.

Щороку 55 тисяч студентів з 87 країн вступають до навчальних закладів-партнерів мережі. Партнери NAVITAS знаходяться в 28 країнах світу, це більше 100 кампусів в різних країнах.

Щороку більш ніж 10 000 молодих людей, які отримали підготовку в навчальних закладах NAVITAS, продовжують навчання у світових університетах: Curtin University of Technology, The University of Adelaide, Edith Cowan University, Masquarie University, La Trobe University, Flinders University, Griffith University, Deakin University, University of South Australia тощо.

Докладніше про освітні програми та діяльність Світова мережа навчальних закладів NAVITAS ви зможете дізнатися під час проведення VI Щорічної виставки «Освіта за кордоном», що відбудеться в січні в Києві та Донецьку:

  • Київ: 26 і 27 січня, готель "Hyatt Regency", вул. Алли Тарасової, 5. (26 січня з 12:00 до 18:00, 27 січня з 12:00 до 16:00);
  • Донецьк: 29 січня, готель Ramada, б-р Шевченка, 20 (з 12:00 до 18:00).

Організатор виставки: Компанія «Students International». Зареєструватися на виставку ви можете на сайті організаторів.

VI Щорічна виставка «Освіта за кордоном» проходить за інформаційної підтримки Освіта.ua.

Освіта.ua
17.01.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів