University of Wollongong in Dubai (ОАЕ)

University of Wollongong in Dubai візьме участь у Міжнародному ярмарку освіти, що відбудеться в Києві 4 жовтня

University of Wollongong in Dubai (ОАЕ)

Виставка освітніх послуг "Міжнародний ярмарок освіти", що проводиться в Росії з 1998 року, є однією з найбільших виставок міжнародної освіти в Москві і Санкт-Петербурзі. У цьому році виставка вперше відвідає столицю України. Одним з учасників виставки стане University of Wollongong in Dubai.

Університет Вуллонгонг в Дубаї (UOWD) - один з найстаріших і престижних університетів Об'єднаних Арабських Еміратів. Університет був заснований у 1993 році австралійським університетом Вуллонгонг.

Університет пропонує широкий спектр бакалаврських та магістерських програм в сфері бізнесу та інформаційних технологій. Усі програми мають національні і міжнародні акредитації, дозволяючи випускникам без зусиль знаходити місце роботи як в ОАЕ, так і інших країнах.

В університеті створені всі умови для комфортного навчання та проживання студентів. Сьогодні в університеті навчаються більше трьох із половиною тисяч студентів з більш ніж 100 країн світу.

Центр мови і культури UOWD пропонує іноземним студентам інтенсивні курси англійської для підготовки до вступу в університет і складання міжнародних іспитів, а також курси арабської мови, що дозволяє краще зрозуміти і насолодиться різноманітністю Об'єднаних Арабських Еміратів.

Міжнародний ярмарок освіти, в якому візьме участь University of Wollongong in Dubai, відбудеться 4 жовтня в готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5).

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
01.10.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів