Earlscliffe (Велика Британія)

Британський коледж Earlscliffe, відвідає Україну в рамках виставки "Освіта за кордоном", яка відбудеться 1 березня в Одесі та 2 березня у Києві

Earlscliffe (Велика Британія)

Британський коледж Earlscliffe презентує дворічну програму A-level, що стартує у вересні 2013 року, під час спеціалізованої виставки "Освіта за кордоном".

Коледж Earlscliffe - це невеликий приватний коледж, який пропонує програму підготовки до вступу в університети для дітей від 14 до 19 років. Коледж знаходиться на південному узбережжі Англії, в місті Фолкстоун, в 55 хвилинах від Лондона. Будівлю коледжу було збудовано в 1870 році.

Сьогодні Earlscliffe - це міжнародний коледж, де кожен студент знайде підтримку і турботу з боку персоналу і директора. Завдяки великим інвестиціям, в 2011 році коледж був повністю реконструйований. Класні кімнати та лабораторії були модернізовані, що забезпечує комфортне середовище для навчання.

Коледж пропонує найкраще з британської освіти: на рівні програми A-level, так званого "Золотого стандарту" в традиційних предметах, надає студентам кращу підготовку до вступу в найбільш рейтингові університети світу. Коледж пропонує студентам унікальний досвід, спираючись на традиції і методи коледжів Оксфордського та Кембриджського університетів та університетів Ліги Плюща.

У класах навчається не більше 9 учнів (зазвичай 5-7). Щоп'ятниці студенти здають так званий TRaC тест з кожного предмета на основі пройденого матеріалу, його результати щотижня висилаються батькам.

З року в рік студенти коледжу беруть участь у дебатних клубах, олімпіадах, фестивалях наук організованих Кембриджським університетом. Під час літніх канікул студенти пишуть проект на задану тему, обов'язково проходять двотижневе стажування за спеціальністю. Учням також рекомендується пройти одну з програм літньої школи при Гарвардському університеті і дводенний курс ознайомлення з діяльністю всесвітньо відомої фінансової компанії - JP Morgan.

У кінцевому результаті, маючи досвід участі в різних проектах, володіючи сертифікатами і навіть маючи 2-тижневий досвід роботи разом з написаним проектом в 5000 слів, студенти є досить реальними претендентами на місця в рейтингових університетах Великої Британії.

Шкільні команди активно змагаються в футбол, гольф, теніс і баскетбол. Крім того, студенти грають у волейбол, сквош, бадмінтон і настільний теніс щотижня. В школі є тренажерний зал, великий критий басейн - поруч зі школою. Щотижня організовуються поїздки до Лондона та інших міст, відвідування музичного театру, виставок, галерей, музеїв тощо.

Школярі проживають безпосередньо на території школи. Харчування - триразове. Кожні два тижні організовується офіційний обід в коледжі з почесним гостем: музиканти, політики, спортсмени і філософи з радістю приходять до коледжу.

Тривалість програми - 2 роки.

В рамках виставки "Освіта за кордоном" представник коледжу Earlsclife проведе презентацію на тему "Як вступити до кращих університетів світу?". Презентація відбудеться 2 березня о 13:20 в Києві.

Дізнатись про програми коледжу та поспілкуватись з його представником можна під час проведення виставки, організованої агенцією "А-пріорі", яка відбудеться в Києві - 2 березня, готель "Алфавіто": м. Київ, вул. Предславинська 35-Д, ст. метро "Палац Україна" з 12:00 до 18:00.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів>>>

Докладніше про
коледж Earlscliffe>>>

Освіта.ua
14.02.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів