Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж Earlscliffe http://www.earlscliffe.co.uk/
агентство А-пріорі
http://www.a-priori.kiev.ua
+38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05

Коледж Earlscliffe

Earlscliffe пропонує програму A Level – "золотий стандарт" у вивченні традиційних дисциплін, що дає студентам найкращу академічну підготовку для вступу в найбільш конкурентоспроможні університети світу

Earlscliffe пропонує індивідуальну освіту, що спирається на традиції та методику Оксфорда і Кембриджа, кращих шкіл, університетів Ліги Плюща й урядових британських освітніх установ.

Earlscliffe - це невеликий коледж з проживанням, де кожен студент знайде підтримку. Навчання проходить в невеликих групах, в середньому по дев'ять осіб, таким чином, викладач приділяє індивідуальну увагу кожному студенту.

Ключ до успіху студентів Earlscliffe - в кількості занять з кожного предмету: дев'ять контактних уроків з кожного предмета на тиждень. 

Програми Earlscliffe

A Level

Програма A Level триває два роки та складається з рівня As Level, який зазвичай проходять протягом першого року навчання, та рівня A2, який проходить протягом другого року навчання. Програма A Level викладається дуже скрупульозно: виділяється дев'ять занять (6 годин 45 хвилин) на кожен основний предмет щотижня.

Усі студенти Earlscliffe зазвичай обирають чотири предмети на рівні першого року As Level і продовжують їх вивчати на рівні другого року навчання - A2. Одним з цих чотирьох предметів, як правило, може бути рідна мова студента.

Майже всі предмети в Earlscliffe розглядаються як "традиційні" предмети, результати з яких охоче приймаються кращими університетами Великої Британії. Учні обирають один предмет з кожного варіативного блоку A, B, C і E, а також можуть вибрати додатковий предмет з блоку D:

  • Блок A - географія, історія або математика
  • Блок B - хімія, економіка або додаткова математика
  • Блок C - біологія, політологія або фізика
  • Блок D - бухгалтерський облік, мистецтво та дизайн або бізнес
  • Блок E - російська, арабська, китайська, французька, німецька, японська, перська, португальська, іспанська, турецька або інша мова за запитом.

Другий рік навчання – рівень A2

Студенти починають свій другий рік навчання та заняття на рівні A2 після успішного проходження літніх курсів. Студенти завершують курс A Level наприкінці другого року навчання, здаючи іспити за рівнем A2 в травні або червні (остання чверть року), щоб отримати високі оцінки, які вимагають обрані ними університети. Навчання на рівні A2 - складніше, ніж на рівні As і вимагає більше роботи.

EPQ 

Розширена проектна кваліфікація (EPQ) підвищує дослідницькі навички та додає ваги анкеті студента в системі UCAS (Система подачі заяв в британські університети). EPQ еквівалентне рівню першого року навчання - As Level.

EPQ є можливістю для студентів завершити науково-дослідний проект з обраного предмета. Це може бути письмовий звіт (близько 5000 слів - наприклад, розширене есе, дослідження гіпотези або академічна доповідь), або письмовий звіт на 1000 слів з іншими доказами розширеної роботи, такими як відео, CD або DVD. 

IELTS 

Іспити IELTS можна складати в будь-який час протягом навчального року. Іспит перевіряє навички письма, читання, аудіювання та мовлення. Більшість найкращих британських університетів вимагає загальний бал не менше 6.5 або 7.0, з хорошою оцінкою письма та читання.

Не існує жодних обмежень на повторне складання іспиту IELTS. Підготовку до іспиту ведуть кваліфіковані викладачі від двох до чотирьох годин на тиждень.

Літні курси 

Протягом декількох тижнів у липні та серпні між першим і другим роками навчання за програмою A Level, студенти Earlscliffe можуть отримати значну перевагу в порівнянні з їх однолітками з інших шкіл і коледжів.

Літні курси: Гарвардська літня школа 

Студентам Earlscliffe пропонується відвідати всесвітньо визнану літню школу Гарвардського університету в США.

Гарвардська програма середньої школи пропонує на вибір 300 курсів в більш ніж 60 галузях знань, включаючи біологію, математику, творче письменництво і драму. Багато занять проводять професори Гарварда, які викладають ті ж самі предмети студентам університету. Для вступу на програму потрібно оцінка IELTS 7.0.

В якості альтернативи, студенти Earlscliffe можуть подати заявку на інтенсивну програму англійської мови в Гарварді - семитижневий курс, що допомагає підготувати студентів для отримання вищої освіти англійською мовою. 

Літні курси: Шкільна програма JP Morgan 

Earlscliffe рекомендує студентам, які прагнуть кар'єри в галузі фінансів, банківської справи, інвестицій та економіки подати заявку на місце в шкільній програмі JP Morgan.

Протягом двох днів у серпні, студенти мають можливість познайомитися з різними аспектами глобального інвестиційного банку, зустрітися з цікавими людьми з JP Morgan і розвинути навички, що будуть корисні в школі, в університеті та за його межами. 

Розширення та збагачення кругозору

Earlscliffe пропонує можливість студентам розвиватися в областях, окрім тих, що викладаються на A Level. Щороку студенти Earlscliffe беруть участь у дискусійному конкурсі English Speaking Union's Schools Mace Debating Competition. З 1950-х років переможці цього конкурсу згодом ставали депутатами, відомими вченими, юристами, журналістами, підприємцями та промисловцями.

Для математиків і студентів природничих наук існує щорічний конкурс Senior UK Mathematics Challenge Competition.

Клуб 20/20 при Earlscliffe проводить офіційні обіди кожні два тижні, на які президент клубу від студентів запрошує політиків, музикантів, художників, бізнесменів, лікарів, спортсменів, філософів і філантропів поділитися своєю мудрістю.

Під час щорічного Фестивалю науки Кембриджського університету, студенти беруть участь у заходах, лекціях, виставках, семінарах та інтерактивних сесіях, які часто очолюють видатні вчені Кембриджа.

"Тиждень Мистецтва Життя" від Earlscliffe розповідає студентам про образотворче мистецтво, яке багато студентів не вивчають під час навчання. 

Вступ до університету

Більшість студентів Earlscliffe подають документи до університетів Великої Британії в першій чверті останнього року навчання.

Студенти подають документи в п'ять університетів, а напередодні цього, кожен студент отримує консультації від свого викладача, завуча та директора коледжу щодо вибору курсів та університетів через систему UCAS, а також допомогу в написанні мотиваційного листа.

Представництво в Україні

Представником Коледжу Earlscliffe в Україні є компанія "А-пріорі". Тел.: +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 15.06.2012