Як стати студентом закордонного університету
PR

При виборі університету необхідно детально все вивчити та скласти індивідуальний план вступу

Як стати студентом закордонного університету

Ні для кого не секрет, що більшість українських абітурієнтів мріє здобути вищу освіту за кордоном. Чим же приваблюють абітурієнтів закордонні університети?

Перш за все – це, звичайно ж, високий рівень освіти та престиж. Пріоритетними серед студентів є американські університети та університети Великої Британії, які займають лідируючі позиції в світових рейтингах університетів. Серед популярних країн також країни Європейського Союзу, а саме Німеччина, Австрія, Польща. Вища освіта в кожній з цих країн приваблива для міжнародних студентів по-своєму. Німеччина пропонує іноземцям безкоштовне навчання та півтора року на працевлаштування, Польща – можливість вступити відразу після 11 класу та навіть без ЗНО, Австрія – підготовчі програми на базі державних університетів і різноманітні програми англійською мовою.

І все ж існує ряд складнощів, до яких абітурієнт повинен бути готовий, та нюансів, які необхідно знати, вибираючи ту чи іншу країну навчання: Тому при виборі університету необхідно детально все вивчити та скласти індивідуальний план вступу:

  • вибрати спеціальність або напрямок;
  • вибрати країну для навчання;
  • скласти перелік університетів;
  • дізнатися вимоги до рівня знання мови;
  • уточнити дедлайни подачі документів;
  • підготувати пакет документів для вступу;
  • подати документи;
  • успішно вступити.

Для того щоб скласти детальний план вступу, випускнику української школи необхідно опрацювати великий обсяг інформації. Іноді складно виконати всі пункти плану самостійно через брак часу та відсутність в повному обсязі інформації. Саме в цей момент компанія Albion Education може допомогти Вам заощадити час, а професійні менеджери проконсультують з усіх питань.

Яку б країну та спеціальність Ви не обрали – тут завжди підкажуть найбільш легкий шлях до Вашої мрії!

Освіта.ua
17.05.2019