Шість вишів з України увійшли до QS World University

Вперше до рейтингу QS World University Rankings включено шість українських навчальних закладів

Шість вишів з України увійшли до QS World University

Опубліковані результати міжнародного рейтингу вищих навчальних закладів QS World University Rankings® 2014/15, який визначає результати діяльності університетів світу за основними академічними показниками.

Рейтинг World University Rankings виходить одинадцятий рік поспіль та має світове визнання, як інструмент оцінювання якості університетської освіти.

При укладанні рейтингу розробники використовують декілька основних критеріїв діяльності вишу: репутація в академічному середовищі, цитованість наукових публікацій представників університету, співвідношення кількості викладачів і студентів, ставлення роботодавців до випускників, а також відносна чисельність іноземних викладачів та студентів.

До рейтинг-листа QS World University включено більше 800 університетів світу. Цього року до рейтингу включено 6 українських вищих навчальних закладів, два з яких включено до Тор-500 списку, що є певним прогресом для національної освітньої системи України.

Зокрема, за результатами рейтингу World University Rankings-2014, Київський національний університет ім. Шевченка покращив власні позиції у Тор-500 списку у порівнянні з минулим роком та отримав місце у категорії 421-430 (минулого року: 441-500), розташувавшись в компанії з німецьким Leibniz Universität Hannover та північноамериканським Tulane University.

Іншим українським університетом, що включений до Тор-500 престижного світового рейтингу, вперше в своїй історії став Харківський національний університет ім. Каразіна, отримавши позицію від 481 до 490. Компанію українському вишу склали американські University of South Florida, University of Vermont та Білоруський державний університет.

Покращив власні позиції в QS World University Rankings й Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", діяльність якого оцінена категорією 551-600 (601-650).

Вперше рейтингом враховані показники діяльності Сумського державного університету, який розташувався у категорії (651-700).

Також до QS World University Rankings-2014/15 увійшли Донецький національний університет та НТУ "Харківський політехнічний інститут", який вперше включено до світового рейтингу. Ці навчальні заклади розташувалися у категорії 701+.

Перше ж місце у світовому рейтинг-листі, як і минулого року отримав американський Massachusetts Institute of Technology. Друге місце в глобальній десятці посів британський University of Cambridge, третє – Imperial College London.

За трійкою лідерів розташувалися Harvard University, University of Oxford, University College London, Stanford University, California Institute of Technology, Princeton University та Yale University.

Загалом, світовими лідерами за показниками університетської освіти традиційно залишаються американська та британська освітні системи, що мають 28 та 19 своїх представників у тор-100 світового рейтингу.

Також див. Консолідований рейтинг українських вищих навчальних закладів за результатами їх діяльності у 2014 році.

Освіта.ua
16.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Open University
loved reading your post. you view "https://university-details.com/top-5-open-universities-in-uk/">
Капаліка
Вітання вишам! Так тримати! Не варто ці заслуги приписувати міністрам та замам міністрів. Ані діючим, ані папєрєднікам. Це заслуга колективів, які, незважаючи ні на що, якісно роблять свою роботу. Майже на голому ентузіазмі видертись так високо, уявіть собі що було-б при належному державному менеджменті та фінансуванні освіти і науки...
Студент
Поздравляю ВУЗы!!! Молодцы! Обещал Табачник, что пять ВУЗов Украины будут в QS рейтинге - и довел через 4 года 6 ВУЗов до мирового рейтинга. А ведь в 2010 ни одного не было. Потом появился Киевский национальный... Главное была организована работа! А не шины палили и бомбили в Донецком регионе университеты. Так держать и другим примером быть! И при этом заметьте - Закон о высшем образовании не при чем! И тот закон давал качественное украинское образование для тех кто хотел его получать! Да и Сулима работал с каждым ректором, а сейчас сидит Совсун как клуша или летает не понятно зачем с министром в личные поездки: США, Швейцария, Великобритания... А толку - ноль!
прєпод
маладєц, атработал калічєтво знаков. біжи за ригоанальной дєнюжкай. шоб ти, мудак, всю жизнь при табачнику вчився і викладав, проплачений троль.
Студент
Сам ты проплаченный! А я своей головой думаю в отличии от тупых дебилов!
Студентка
Для прєпод: Как вам не стыдно? Что это за манера написания, животное... Согласна, не всегда нам нравилось, то что делал Табачник, но все познается в сравнении. Сейчас глядя на то, что делает Квит и его замы - Табачник гений.
Коментувати