Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Обсяг держзамовлення на бакалаврів зменшено на 3 %, - МОН
Обсяг держзамовлення на бакалаврів зменшено на 3 %, - МОН

У Міністерстві освіти повідомили, що незважаючи на зменшення кількості випускників шкіл, обсяг державного замовлення на підготовку бакалаврів становитиме майже 123 тис. осіб

Обсяг держзамовлення на бакалаврів зменшено на 3 %, - МОН

Про це йдеться у повідомленні прес-служби профільного міністерства у зв’язку з публікаціями ЗМІ щодо скорочення обсягу державного замовлення у вищих навчальних закладах в 2013 році.

У міністерстві наголошують, що основним чинником при формуванні показників обсягу державного замовлення на підготовку кадрів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти є зменшення чисельності випускників 9-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013 році.

"Порівняно з 2012 роком ця чисельність зменшилась майже на 6% і становить відповідно 408,1 та 280,1 тис осіб, що призводить і до зменшення чисельності учасників проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році", - зазначають у Міносвіти.

"Слід наголосити, що незважаючи на зменшення чисельності випускників загальноосвітніх навчальних закладів на 6%, обсяг прийому за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра у порівняні з 2012 роком зменшився лише наполовину, тобто на 3% і становить 122,9 тис. осіб, з них за денною формою навчання – 104,1 тис. осіб", - йдеться у повідомленні відомства.

Як відомо, вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться 1 липня.

Освіта.ua
12.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Госзаказ надо регулировать, ориентируясь на количество абитуриентов. Но, там система требует более серьезного вмешательства. Никто не ориентируется на рынок труда. Штампуют престижные профессии, а инженеров, пищевых промышленников и аграриев дальше не хватает. Я уже не говорю о простых рабочих профессиях. Но пока об этом говорят только коммунисты, Азаров дальше предлагает айтишников штамповать
народжений в Незалежній
Для Ирина Шульгина: а як ви хочете змусити дітей обирати робітничу професію? Це не СРСР, насильницькими методами нічого не здійсниться.
Виталий Бабенко
а при чем здесь насильственные методы? изначально нужно позаботиться о престижности рабочих профессия, создать нормальные условия труда, обеспечивать жильем, сначала общежитием, потом квартирой, как это коммунисты делали, и поверьте будут желающие идти работать! или по Вашему лучше быть безработным и живущим с родителями экономистом или юристом, как сейчас?!
Ирина Шульгина
Да, не СССР, нам нужны только юристы и кого там еще штампуют университеты, мы ничего не строим, никого не лечим, только судимся и бухгалтерию ведем. Заставлять никого не надо. Надо просто, чтобы дошло, что будет работа гарантированная, жилье,пусть для начала коммунальное, запрплата адекватная. А то толку с диплома юриста, если их и так как собак нерезанных, а если ты еще и средненький, и связей нет - гиблое дело
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!