Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти В Україні вводять електронні студентські квитки
В Україні вводять електронні студентські квитки

У вересні розпочнеться впровадження електронних багатофункціональних студентських квитків, які поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток

В Україні вводять електронні студентські квитки

Починаючи з наступного навчального року в Україні розпочнеться впровадження проекту "Електронний студентський квиток", який передбачає видачу електронних студентських і учнівських квитків студентам вишів та учням професійно-технічних навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний у Міністерстві освіти і науки.

Електронні квитки поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток.

Функції з координації робіт щодо впровадження проекту "Електронний студентський квиток" покладені на державне підприємство "Інфоресурс", яке є адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Також державному підприємству "Інфоресурс" доручено спільно з Міністерством інфраструктури та з метою надання пільг по електронним студентським та учнівським квитками вжити заходів для організації надання пільгового проїзду.

В рамках реалізації проекту навчальні заклади укладатимуть угоди з банківськими установами на обслуговування студентів. Передбачається, що кожному студенту денної форми навчання буде відкрито банківський рахунок, виданий електронний студентський квиток - банківська картка з можливістю перерахування стипендії на рахунки студентів, зняття готівки з банківських рахунків та безготівкової оплати товарів та послуг, в т.ч. за навчання.

Освіта.ua
30.05.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман Лука
чи можна з релігійних міркувань відмовитись від цього?
Жека
Цікаво який банк отримує таких клієнтів, чи знову "привєт" собі захопив таку аудиторію...
Ярослав
В НУ ЮАУ це вже також діє.
Костянтин
У нас в ХНУ ім. В.Н. Каразіна вже давно діє така система) нічим не дивуєте, ну може якісь там відсталі вузи ще таким не користуються?
Jerry
Для Костянтин: Вы знаете ДонНТУ, еще не пользуется, но никогда не считалсяч отсталым.
Жека
Для Jerry: жаль, що так виходить :(
Олена
Костянтин, ХНУ імені В.Н. Каразіна бере участь у Програмі розвитку Національної системи масових електронних платежів, до цього року приймала участь у якості учасника експерименту з розвитку НСМЕП. НЕ всі ВУЗи України приймали участь у цьому проекті.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!