Гриневич закликала Табачника до обговорення освітніх законопроектів

Голова комітету з питань науки і освіти закликає міністра Табачника взяти участь в обговоренні законопроектів про вищу освіту та привселюдно аргументувати свою точку зору

Гриневич закликала Табачника до обговорення освітніх законопроектів

Голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілія Гриневич закликає міністра освіти і науки Дмитра Табачника взяти участь в обговоренні провладного і альтернативних законопроектів про вищу освіту на розширеному засіданні комітету, що відбудеться у середу 22 травня.

"Сподіваюся, Дмитро Володимирович знайде можливість особисто аргументувати свою точку зору привселюдно", - наголосила голова комітету.

Вона додала, що за час роботи Верховної Ради VII скликання міністр жодного разу не брав участі в засіданні парламентського комітету і комітетських слуханнях.

Політик зазначила, що провладний проект закону про вищу освіту та альтернативні законопроекти не можна поєднати, оскільки вони представляють різні моделі розвитку вищої освіти.

"Не можна поєднати підхід, який базується на тотальному контролі сфери вищої освіти одним міністерством, і підхід, який базується на реальній автономії вишів, максимальній передачі прав і повноважень студентам, викладацьким колективам, роботодавцям, громадськості", - зауважила Гриневич.

Голова профільного комітету також звернулася до народних депутатів без заангажованості підійти до розгляду законопроектів про вищу освіту.

"У Верховній Раді є законопроекти, які будуть позитивно сприйняті студентами, батьками, освітянами. Головне піднятися над політичними суперечками і прийняти рішення в інтересах країни, а не на догоду якоїсь окремої групи", - наголосила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
21.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olexander Vysotskyi
http://www.osvita.org.ua/events/2392.html
Ольга Ильницкая
То як може виглядати наука і освіта в країні, де міністр освіти жодного разу не брав участі у засіданні профільного до його діяльності комітету в Раді. НОНСЕНС!! ВГАДАЙ КРАЇНУ!!!