Прем’єр запевняє, що наука є пріоритетом діяльності його уряду

Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що Україна має величезний науковий потенціал, який необхідно розвивати

Прем’єр запевняє, що наука є пріоритетом діяльності його уряду

Про це Микола Азаров заявив під час урочистостей з нагоди Дня науки, що відбулася у столичній філармонії.

"Я хочу запевнити Вас від імені Уряду у тому, що підтримка науки, підтримка вчених, підтримка наших наукових шкіл була і завжди буде пріоритетом діяльності нашого Уряду", - наголосив Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що в Україні функціонує понад 800 науково-дослідних, проектно-конструкторських та інших наукових організацій.

"Це величезний потенціал. Головне питання полягає у тому як його використовувати. Нам потрібно ще багато чого зробити, щоб розвивати цей потенціал", - сказав прем’єр.

Також глава уряду вручив державні нагороди, премії України в галузі науки і техніки за 2012 рік та премії Кабінету Міністрів за впровадження інноваційних технологій.

Освіта.ua
19.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батькоман
К сожалению, это "запевнення" - настоящая бессовестная брехня. Конкретный пример "пидтрымки": в прошлом году президентским стипендиатам, победителям международных школьных олимпиад еще платили стипендию 2400 грн, в результате мощной "пидтрымки" срезали сначала до 700 грн ( обычная стипендия была больше на 30 грн) , а потом "значительно увеличили" до 1200 грн. Азаров делает вид, что он ничего не знает: ни на какие публикации не реагирует, на письма и обращения не отвечает.А все бандитские постановления кабмина им лично подписаны. Натуральное скотство - у школьников отрезать половину их зарплаты! Пусть Бог будет судьей Азарову и его свинокабмину, а его "пидтрымка" ему и достанется!
Ольга Ильницкая
Да, тримають вони добре... за горло. То хай вже кудись в інший бік ті пріоритети направляють, бо вже агонії почалися від такої підтримки.
Сергій
треба займатися освітою, а не наукою
Виталий
Наукой сегодня занимаются богатые, чесно дорого, знаю не понаслышке. А высшая школа спихнув на среднюю свои обязаности получает в основном не подготовленных (со слабой базой) студентов.
Ирина Шульгина
Какая наука? Наука воровать? Школы закрывают, преподавателей сокращают, садики ликвидируют. Яныч, может, ну его, оставь все как есть, пусть наука не будет в приоритете, воруйте что-то другое
Ярослав
як завжди розвели, фінансування науки зменшилося, поки що є 800 науково-дослідних організацій, але що нам до кількості коли якості немає...