Навчання у комунальних ВНЗ і надалі буде безкоштовним, - МОН

У Міністерстві освіти наголошують, що студенти вищих навчальних закладів комунальної форми власності й надалі матимуть можливість навчатися безкоштовно

Навчання у комунальних ВНЗ і надалі буде безкоштовним, - МОН

Відповідна заява поширена прес-службою Міністерства освіти і науки у відповідь на інформацію голови комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілії Гриневич про те, що проект Основних напрямків бюджетної політики на 2014 рік унеможливлює прийом на навчання до вишів комунальної форми власності за рахунок бюджетних коштів.

У зв’язку з цим Міністерство освіти і науки інформує, що підготовка фахівців з вищою освітою у вищих навчальних закладах державної форми власності здійснюється рахунок видатків Державного бюджету, а відповідно до п. 2 статті 18 Закону України "Про освіту", заклади освіти комунальної власності мають статус державного закладу освіти.

У відомстві зазначають, що проектом Основних напрямів бюджетної політики на 2014 рік планується здійснення прийому на підготовку фахівців за рахунок бюджетних коштів вищими навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації виключно державної форми власності, що не протирічить чинному законодавству України.

"Отже, студентам, які мають намір або вже навчаються у ВНЗ комунальної форми власності, не потрібно хвилюватися. Студенти вищих навчальних закладів комунальної форми власності й надалі матимуть можливість безкоштовно навчатися", - йдеться у заяві Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
16.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вячеслав
Ясно, бюджет нельзя убрать совсем:)