МАУП запрошує на день відкритих дверей

20 квітня абітурієнти зможуть отримати знижку 20% на оплату навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом

МАУП запрошує на день відкритих дверей

20 квітня Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) запрошує на традиційний День відкритих дверей. Академія гостинно прийматиме у своїх стінах всіх бажаючих познайомитися з навчальним закладом.

У цей день абітурієнти та їхні батьки зможуть особисто поспілкувалися з викладачами, методистами та керівництвом академії та розпитати їх про умови навчання та вимоги до вступу до вищого навчального закладу.

Також майбутні абітурієнти зможуть познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою академії, побачивши на власні очі Бібліотечно-інформаційний центр, навчальні корпуси, комп’ютерні класи, аудиторії, спортивні майданчики та мальовничі парки й алеї на території навчального закладу.

Майбутні студенти матимуть можливість переконатися, що в процесі навчання в академії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема, з психології управління та прийняття рішень, а також з мистецтва переконувати та слухати інших.

А найголовніше, учасники дня відкритих дверей зрозуміють, що в академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту.

Також, під час проведення Дня відкритих дверей, майбутні абітурієнти зможуть безкоштовно пройти профорієнтаційне тестування та отримати індивідуальну консультацію за методикою "Профорієнтатор-UA".

Крім всього іншого, 20 квітня найбільш далекоглядні з гостей академії мають можливість не лише обрати спеціальність, але й отримати знижку на оплату навчання у розмірі 20%.

День відкритих дверей у МАУП
відбудеться  20 квітня за адресою: м. Київ, вул. Фрометівська 2. (з 9.00 до 14.00).

Телефони приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Освіта.ua
17.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів