Уряд затвердив новий підхід до формування держзамовлення

Затверджено новий Порядок формування держзамовлення на підготовку фахівців, наукових та робітничих кадрів, а також підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів

Уряд затвердив новий підхід до формування держзамовлення

Відповідне рішення було схвалено Кабінетом Міністрів 15 квітня, повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

За інформацією Мінекономрозвитку, відтепер державне замовлення буде формуватися з урахуванням середньострокового прогнозу потреби у фахівцях і робітничих кадрах на ринку праці. Середньостроковий прогноз складається відповідно до методики, затвердженої Мінекономрозвитку.

Методика передбачає розрахунок потреби економіки в робочій силі в професійному розрізі на 5 років. Для прогнозування будуть використовуватися прогнозні показники з валової доданої вартості, продуктивності праці, фактичної структури зайнятих по професіях.

У Мінекономрозвитку наголошують, що новий підхід до формування державного замовлення дозволить здійснювати підготовку фахівців та робітничих кадрів у точній відповідності з потребами ринку праці.

"Таким чином, буде підвищуватися освітній потенціал громадян, які при цьому будуть отримувати навчання або підвищувати кваліфікацію при держзамовленні тільки на затребувані спеціальності", - зазначили у відомстві.

Освіта.ua
16.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Неужели будет разумный подход, а не будем каждый год выпускать тысячи юристов и полтора десятка реабилитологов? следующим шагом должно стать обеспечение выпускников вузов работой и жильем, как было каких-то 25 лет назад. Не знаю, дождемся ли того времени, когда молодежь будет не бояться идти работать, куда направят